Koupě, či prodej nemovitosti? I to může být bez starosti.

1. Precizně zanalyzuji vaši konkrétní situaci

Zajímá mě Vaše konkrétní situace. Vše hodnotím unikátně a s jedinečným přístupem. Záleží mi na Vás a proto připravím podklady proto, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí.

Dám Vám mé zkušenosti

Realitní makléř jsem již 12 let. Mám za sebou více než 150 prodaných nemovitostí. Mé zkušenosti jsou Vám k dispozici.

Udělám analýzu trhu

Každou nemovitost kupuje jiná cílovka s jinou kupní sílou. Udělám konkrétní analýzu daného trhu, která dá podklady prodejní strategii.

Určíme prodejní cenu

Najdeme nejideálnější cenu, která Vám přinese co nejvíce peněz a prodá se za Vámi určenou dobu. To vše ještě předtím, než podepíšeme smlouvu.

Co říkají klienti?

2. Vytvořím a zveřejním profesionální nabídku

Jak je nemovitost prezentovaná dokáže ovlivnit cenu až o 20%. To je hodně peněz! Je velmi důležité prodejní prezentaci nepodceňovat a investovat do ní. Jelikož investice se velmi brzy vrátí.

Špičková prezentace

Není to je o fotkách, ale i o vytvoření prodejního videa, matterportu, vytvoření půdorysů a efektivním marketingu. To vše v rámci mých služeb.

Inzerce

Nemovitost po vytvoření celkové prezentace zainzeruji na realitní portály, které dostanou mnoho zájemců na prohlídky.

Oslovím interní databázy

V rámci mé dlouholeté praxe jsem nasbíral mnoho kontaktů. Mezi nimi jsou zájemci o koupi, investoři, ale i dlouholetí klienti, kteří hledají nový domov.

3. Výběr vhodného zájemce

U prodeje nemovitosti je to bonita klienta a u pronájmu je to spolehlivost zájemce. Dávám si záležet na tom, aby každý zájemce byl pro danou nemovitost perfektní a nedošlo ke komplikacím.

Kontrola zájemců

Prověření zájemců skrze rejstřík. Ověření bonity a spolehlivosti. Vše uděláno tak, aby konečný zájemce byl ten pravý pro Vaši nemovitost.

Komunikace

Vyřídím celou komunikaci. Provedu zájemce po nemovitosti, vše jim vysvětlím a využiji svých prodejních dovedností k dotažení obchodu.

Dotažení obchodu

Pohlídám termíny a vyřídím všechno papírování, které je potřeba. Vy máte po celou dobu procesu přehled o tom, co se děje, ale o nic se nestaráte.

4. Dohlídnu na celý průběh prodeje

Nenechám si nic ujít. Pokud má dojít k zádrhelu jsem první, kdo o tom ví. Všechny případné potíže vyřeším a nenechám nic náhodě.

Administrativa

Všechno to papírování můžete opomenout. Já se o vše postarám tak, aby prodej proběh perfektně a bez rizika. Vy o celém průběhu máte přehled.

Financování

Nabízím pro zájemce i financování. Většina prodejů probíhá skrze hypotéku, proto je důležité vše zařídit tak, aby pro prodejce bylo vše bez rizika.

Předání nemovitosti

Po všech prodejních okolnostech zařídím předání nemovitosti, včetně přepisu energií a veškerých drobností, které jsou ve finiši potřeba.

Napište mi

Kontaktní údaje