Odhad ceny nemovitosti zdarma na pár kliků

Získejte odhad ceny nemovitosti online. 100% zdarma a rychle z pohodlí domova.

Nikdo není dokonalý

Mějte prosím na paměti, že automatické generování odhadu může být vyhotoveno s určitými nepřesnostmi, danými absencí možnosti danou nemovitost vidět a zohlednit její konkrétní stav.

Tržní cena bytové jednotky nebo stavby je vypočtena průměrováním vybraných reálných kupních cen (Kč/m2) bytů nebo staveb z listin katastru nemovitostí u podobných domů, z nejbližšího okolí analyzovaného místa. Celková cena je vypočtena na základě zadání parametrů nemovitosti: užitná plocha, dispozice, stav, konstrukce budovy a další. Statistiky pro nejlepší výběr nemovitostí automaticky navrhuje unikátní klastrový algoritmus.

Aktuálně z realitního trhu

Realitní trh se v posledních měsících zásadně změnil. Nemovitostí v nabídkách přibývá skokovým tempem a kupující jsou v nedohlednu. Z dat realitních portálů je patrné, že v posledním kvartálu nabídka nemovitostí vzrostla o 34%. Je evidentní, že ceny nemovitostí jsou za vrcholem a čekají nás korekce ve většině kategoriích. Kupříkladu již dnes evidujeme 15% propad nabídkových cen u panelákových bytů, přitom reálná cena je minimálně o dalších 5% nižší.

Neotálejte s prodejem, je možné, že bude hůř

Proto je víc než kdy jindy důležité správné stanovení ceny. Pokud to prodávající na začátku inzerce přestřelí, navíc zvolí vyčkávající taktiku, může se stát, že v konečném důsledku dostane ještě míň. Víte jak v dnešní době správně stanovit nabídkovou cenu?

Podívejte se na realizované odhady

Prodej bytu Čelákovice

Prodej bytu Černý Most

Prodej domu Čachovice

Těší mě. Moje jméno je Jaroslav Dvořák

Znáte pravidlo 10 000 hodin?

Aby se člověk stal v dané oblasti expertem, musí strávit danou činnosti více než 10 000 hodin. Pak se může považovat za opravdového odborníka. V mé více jak desetileté praxi jsem toto číslo několikanásobně přesáhl. Jsem si jistý svou prací, za kterou stojí výsledky. Moje zkušenosti dokáži využít k realizaci obchodu v jakékoli části České republiky.

Moji klienti jsou nejen spokojení, ale vyloženě nadšení

Za dobu co působím v realitách jsem realizoval více jak 150 obchodů. Prodal jsem spousty pěkných nemovitostí, novostaveb z developerských projektů, ale i nemovitostí zatížených různými právními omezeními. Využijte mých zkušeností a staňte se nadšenými klienty.