Byt 3+1 v klidné lokalitě

Adresa: Ohrada 467, 277 16 Všetaty

Cena: 2 650 000 Kč

Vážení zájemci, vítame Vás na speciálních stránkách bytu 3+1, který se nabízí k prodeji.

Zároveň Vás upozorňujeme, že tento byt vzhledem formě vlastnictví (spolupodílové vlastnictví) nelze financovat hypotečním úvěrem. Resp. lze pouze se zástavou jiné nemovitosti, případně dostatečným množstvím vlastních prostředků s kombinací úvěru bez zajištění.

Jedná se pěkný byt 3+ 1 v podílovém spoluvlastnictví, s výměrou 71 m2 (vč. sklepu a balkonu), který se nachází ve třetím patře cihlového domu, v ulici Ohrada, ve Všetatech, okr. Mělník. K dispozici je sklepní kóje [3,8 m2], kolárna a dílna. Veškeré společné prostory jsou udržované a čisté. Parkování je volné přímo před domem.

Jednotka je v udržovaném stavu, bytové jádro je zděné po rekonstrukci, na podlaze jsou plovoucí podlahy a keramická dlažba, okna plastová, vytápění zajišťují přímotopy, ohřev vody elektrickým bojlerem, voda i kanalizace jsou obecní. Dispozici bytu tvoří obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyně, předsíň, komora, koupelna s vanou a topným žebříkem, WC je samostatné. Celkové náklady na bydlení jsou do pěti tisíc korun včetně fondu oprav.

V obci je kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde základní škola, školka, obchody, lékaři, lékárna, pošta, restaurace, sportoviště, cyklostezky, atd. V blízkém okolí je krásná příroda, koupaliště Konětopy, Lhota, Ovčáry, Proboštská jezera a devíti jamkový golf. Je zde výborné, vlakové spojení, Mělník do 10 min., Čakovice 20 min., Praha 40 min. Vozem jste za 15 min. v Mělníku, do půl hodiny v Letňanech, nebo na Černém Mostě.

Hledáte-li dostupné bydlení pro rodinu v klidné lokalitě plné zeleně, neváhejte nás kontaktovat.  Přijďte se podívat na váš budoucí domov, do kterého se můžete ihned nastěhovat.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák