Vím za kolik prodává nemovitost váš soused!

Znáte pravidlo 10 000 hodin? Aby se člověk stal v dané oblasti expertem, musí strávit danou činnosti více než 10 000 hodin. Pak se může považovat za experta. V mé 12-ti leté praxi jsem toto číslo již hluboce přesáhl, proto jsem si jist svou prací, za kterými stojí výsledky.

Na stránkách edituji realitní tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v orientaci při nákupu či prodeji nemovitosti. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Věřím, že zvolíte tu správnou cestu.

Můj příběh

V realitách jsem od roku 2012. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích… vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

“Tak jako každý úspěšný obchod, tak i prodej nemovitosti není jen o finančních prostředcích, ale i o mezilidských vztazích, důvěře a především o profesionální cti. Zásadní prioritou mé práce je spokojenost mých klientů. Svým individuálním přístupem Vám zajistím kompletní služby při realizaci prodeje Vaší nemovitosti.”

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi osobně sejdu.

Řešíte otázky týkající se nemovitostí?

Pořádám online živé vysílání, kde vám zodpovím na vše otázky!

Nevíte si rady? Nebo řešíte co udělat s nemovitostí, jestli prodat, pronajmout nebo ponechat? Každá nemovitost má svůj vlastní příběh a není možné vše hodnotit podle stejné tabulky. Zarezervujte si semnou termín konzultace ZDARMA a já vám na vše odpovím.

Napište mi

Kontaktní údaje