Prodej jednotky 2+kk, Brandýs nad Labem

Adresa: V Olšinkách 2247, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena: 4 100 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky ateliéru, fungující jako plnohodnotný byt 2+kk, v Brandýse nad Labem 

Jednotku lze financovat hypotečním úvěrem, lze na ní také nahlásit trvalý pobyt. Dále je možnost změnit účel z ateliéru na byt po schválení SVJ.

Dvojměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav nabízí kompletní občanskou vybavenost. Bytový dům je umístěný v brandýském sídlišti, tři minuty pěšky od nemocnice, parku, nebo mateřské školky. V docházkové vzdálenosti se dále nachází základní škola i supermarkety. Přímo před domem se nachází autobusová zastávka s přímým spojením na Černý Most. Autem jste v Praze po dálnici D10 za 15 minut.

Jednotka je umístěná ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží s orientací do zeleně na severozápad. Dispozice je 2+kk. Přes prostornou chodbu se dostanete do koupelny s vanou, dále do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Z něj vstoupíte do pokoje vhodného pro umístění postele. Součástí je sklepní kóje umístěná v suterénu domu.

Vzhledem k velikosti je jednotka ideální jako startovací byt – je vhodná pro pár, nebo pro tříčlennou rodinu. Může také fungovat jako investiční byt určený k okamžitému pronájmu, jednotka se nabízí jako kompletně vybavená.

Šestipodlažní bytový dům byl postaven zhruba před 12 lety. Jeho konstrukce je smíšená – z části tvořená železobetonovým monolitem, v části nabízeného bytu je konstrukce zděná. Vytápění a ohřev vody je zajištěn centrálním plynovým kotlem, v pokojích jsou dále radiátory. Celkové náklady na provoz bytu jsou dle evidenčního listu 2305 Kč včetně fondu oprav + záloha na elektřinu 1000 Kč.

Jednotka je ve velmi dobrém stavu a ihned obyvatelná, v případě vyšších nároků budoucího majitele jsou vhodné úpravy, a to hlavně výměna podlahy v obytných místnostech, nová výmalba, případně úpravy koupelny nebo kuchyně. V kuchyni chybí horkovzdušná trouba a digestoř je cirkulační, ovšem s možností napojení na komín.

Jednotka bezprostředně sousedí s domovním výtahem, který je velmi dobře akusticky oddělen od bytu. Při zkouškách rozjíždění i dojezdu výtahu se nepřenáší žádný zvuk do bytu.

Pokud váz zajímají další informace, případně si chcete sjednat prohlídku, neváhejte mě kontaktovat!

 

PŮDORYS (stahujte zde)

PŘEDPIS POPLATKŮ(stahujte zde)

ENERGETICKÁ NÁROČNOST (PENB) (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák