Prodej stavebního pozemku na exkluzivním místě v Zárybech

Adresa: 277 13 Záryby

Cena: 6 970 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky stavebního pozemku ke koupi. 

Pozemek s výměrou v 1057 m2 se nachází v obci Záryby, okr. Praha východ, který je určen pro výstavbu rodinného domu. Jedná se o krásné, klidné, až exkluzivní místo na kraji lesa. Parcela je rovinná a navazuje na starší zástavbu solitérních domů. Rozměry pozemku jsou cca v průměru 70×15 m.

Záryby sice disponují jen základní občanskou vybaveností, ovšem obecní úřad, škola, školka a restaurace tu samozřejmě je. Mnohem více pak naleznete v nedalekém Brandýse nebo Kostelci. V blízkosti je řeka Labe s cyklostezkou, golfové hřiště, sportovní letiště, mnoho přírodních koupališť, lesy vhodné na procházky nebo výlety na kolech, tohle všechno jen pár minut od pozemku. Obec je vzdálená deset minut vozem od mladoboleslavské dálnice D10. V Praze na Černém Mostě jste autem do 20 min.

 

Aktuální platný územní plán vydala obec v roce 2021, podle něj se pozemek nachází v zastavitelné ploše určené pro bydlení v rodinných domech – venkovské. Pozemek bude přístupný z veřejné komunikace a bude na něj přivedena voda, kanalizace a elektřina.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a já se na vás budu těšit na prohlídce.

 

KATASTRÁLNÍ MAPA (stahujte zde)

ÚZEMNÍ PLÁN – MAPA (stahujte zde)

ÚZEMNÍ PLÁN – TEXTOVÁ ČÁST (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák