Prodej dvougeneračního domu ve skvělé lokalitě

Adresa: Na Hradisku 125, Lázně Toušeň

Cena: K JEDNÁNÍ

Dvougenerační dům se nachází na pozemku o rozloze 347 m2 v obci Lázně Toušeň. Velkou výhodou je, že do Prahy je to odtud opravdu kousek. Na Černý Most dojedete autem po D10 zhruba za 15 minut. Na metro do Letňan nebo na Černý Most vás doveze autobus městské hromadné dopravy z Brandýsa nad Labem. Do centra metropole se dostanete i vlakem z blízkých Čelákovic. Zastávka, ze které vás autobus doveze za pár minut do Brandýsa nebo Čelákovic je vzdálená 200 m.

Dominantou obce jsou Slatinné lázně Toušeň s vlastním parkem a kolonádou. Dále je k dispozici základní škola, školka, lékař, obchod se smíšeným zbožím a pobočkou pošty, hospoda, vinárna, kulturní dům, knihovna, veterina a sportoviště. Hned na první pohled vás určitě zaujme okolí domu. V jeho blízkosti se  nachází jezero Malvíny a řeka Labe. Tady najdete také cyklostezku a spoustu zákoutí vhodných k procházkám nebo ke koupání a rybolovu.

Dispozice domu je řešena jakou dvougenerační, má dvě samostatné jednotky s vlastními vchody o velikosti 2+kk (91,7 m2) a 3+1 (81,3 m2). Napojen je na obecní vodovod, kanalizaci, vytápěný je plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler. Celkové měsíční náklady obou bytů jsou do 10 000 Kč. Na pozemku je kromě domu umístěna samostatná stavba garáže a studna. Zahrada má dostatek místa i pro vybudování bazénu nebo biotopního jezírka. Cihlový dům je dvoupodlažní a z části podsklepený.

V přízemí je jednotka 3+1, která disponuje kuchyní, kuchyní s jídelním koutem se spíží a obývacím pokojem. Má další dva pokoje, koupelnu s vanou, vstupní chodbu a samostatnou toaletu. Přestože je tato jednotka plně funkční je spíše určená k renovaci. Ve druhém podlaží je jednotka 2+kk. Tato jednotka disponuje prostorově velkorysým obývacím pokojem s kuchyní, samostatným pokojem, koupelnou s vanou a WC, vstupní chodbou se šatnou a prostornou terasou.

 

Možností jak dům využít je hned několik. Samostatné jednotky by si jistě v dnešní době našly své solidní nájemce. Za úvahu stojí i propojení jednotek a vytvořit tak komfortní bydlení v rámci početné rodiny. Dům lze využít k bydlení a zároveň i k pronájmu, který vám bude hradit hypotéku.  Zaujala vás nabídka? Podívejte se rovnou na virtuální prohlídku, naleznete jí v galerii . Pokud chcete dům vidět naživo, neváhejte kontaktovat makléře nabídky, rád vám dům osobně představí.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

PŮDORYS PŘÍZEMÍ

PŮDORYS PRVNÍHO PATRA

WEB OBCE ZDE

👇DOKUMENTY KE STAŽENÍ👇

REZERVAČNÍ SMLOUVA

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ROZESÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

AML DOTAZNÍK

OBCHODNÍ PODMÍNKY RE/MAX

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák