Rodinný dům 7+1 (298 m2), zahrada 2229

Adresa: Čachovice – část obce Struhy

Cena: 10 300 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme větší rodinný dům, který se nachází na pozemku o rozloze 2229 m2 v malé vesnici Struhy. Struhy jsou součástí obce Čachovice, v okrese Mladá Boleslav severovýchodně od  Prahy (vozem cca 30min. po D10 na metro Černý Most).

Dům je postavený z kamene a cihel. Je třípodlažní. V přízemí disponuje obývací jídelnou a samostatnou kuchyní se spíží, koupelnou s vanou a samostatnou toaletou. V přízemí je dále vstupní chodba se schodištěm a komorou. V prvním patře jsou dva prostorné pokoje, pracovna, komora pro pračku a sušičku, koupelna se sprchou a toaletou. Ve druhém patře jsou dva rozměrné pokoje, přičemž byl jeden využívaný jako obývací pokoj a druhý jako ložnice se šatnou. Na dům navazuje garáž, zastřešené posezení s letní kuchyní a grilem.

Zvláštní pozornost si zaslouží klenutá místnost, která slouží k relaxaci a odpočinku. Součástí wellnessu je sauna a vířivka, která vám poskytne relaxaci pomocí bublinkové masáže nebo hydromasážních trysek.

Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na veřejnou kanalizaci. Vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva umístěný v suterénu (s vyřízením dotací na výměnu kotle Vám rádi pomůžeme). Teplou vodu ohřívá bojler. Zahrada je udržovaná a osazená dřevinami. Na pozemku je dostatek prostoru k farmaření, pěstování plodin, případně k chovu domácích zvířat. Jistě se nalezne místo i pro vybudování bazénu nebo koupacího jezírka, sportoviště apod. Za úvahu stojí i výstavba dalšího bydlení. Před domem i na pozemku je dostatečná kapacita parkovacích míst.

Obec má jen základní občanskou vybavenost, vše potřebné je v nedalekých Milovicích nebo Benátkách nad Jizerou. V okolí naleznete dostatek zeleně, zajímavé turistické cíle, cyklotrasy a turistické stezky.

Dům je chvályhodným příkladem toho, že na venkově lze vybudovat bydlení s tradiční architekturou a přitom za jeho zdmi bydlet v souladu s nároky na současné bydlení. Hledáte-li  rodinný dům, který má duši, v klidném prostředí s dobrou dostupností do Prahy nebo do Mladé Boleslavi, neváhejte kontaktovat makléře.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák