Pronájem bytu 2+kk s garážovým stáním

Adresa: Zakšínská 608, Praha Střížkov

Cena: 22 000 Kč + poplatky a elektřina

Vážení zájemci, hledáte moderní a prostorný byt v klidné lokalitě pro Vás a Vašeho partnera? Máme pro Vás skvělou nabídku!

 

Nabízíme Vám pěkný byt k pronájmu o velikosti 2+kk s celkovou výměrou 56 m2 (byt 50 m2 + lodžie 6 m2), který se nachází v 1. patře bytového domu v ulici Zakšínská v Praze na Střížkově. Byt je v perfektním stavu a je možné se do něj  ihned nastěhovat. Má prostorný obývací pokoj propojený s kompletně vybavenou kuchyní, ložnici, předsíň s komorou, koupelnu s vanou a WC. Velkou výhodou je velká zasklená lodžie.  Byt je částečně zařízený, tak jak vidíte na fotografiích.

Bytový dům se nachází ve velmi hezké lokalitě. V okolí je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování je volné přímo před domem. K bytu náleží vlastní parkovací místo v garáži, která je umístěná v suterénu. Pronájem parkování stojí 2 000 Kč měsíčně. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (poliklinika, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, Prosek park atd.), vše v docházkové vzdálenosti. Metro Střížkov je deset minut chůzí od bytu.

PŮDORYS

 

Tento byt je ideálním místem pro mladý pár nebo mladé lidi, kteří hledají moderní bydlení v klidném prostředí. Přijďte se podívat na Váš budoucí domov, ve kterém můžete do týdne bydlet.

 

Co se platí před zahájením nájmu?

nájem 22 000 Kč

poplatky 4 000 Kč

vratná kauce 22 000 Kč

provize 26 620 Kč

CELKEM 74 620 Kč

Co se platí vždy k 25 dni v měsíci na měsíc následující?

nájem 22 000 Kč

poplatky 4 000 Kč

CELKEM 26 000 Kč

 + přepis elektřiny na nájemce

 

Vzhledem k zvýšenému počtu zájemců o prohlídku bytu mě majitel požádal, abych zájemcům odeslal k vyplnění dotazník.

Předem děkuji za Váš čas, věřím, že jeho vyplnění Vám zabere jen pár minut.

DOTAZNÍK ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák