Prodej domu v Sojovicích s pozemkem 1142 m2

Adresa: č.p. 124, 294 75 Sojovice

Cena: 5 460 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webovou stránku rodinného domu, který se nachází na pozemku o rozloze 1142 m2 v obci Sojovice. Velkou výhodou je, že do Prahy je to odtud opravdu kousek. Na Černý Most dojedete autem po D10 zhruba za 15 minut. Na metro do Letňan nebo na Černý Most Vás doveze autobus městské hromadné dopravy.

Sojovice sice disponují jen základní občanskou vybaveností, i když obecní úřad, škola, školka, pošta a restaurace tu samozřejmě je. Mnohem více pak naleznete v nedalekém Brandýse nebo Lysé nad Labem. V blízkosti je řeka Jizera a lesy vhodné na procházky nebo výlety na kolech.

 

Hned na první pohled vás určitě zaujme hlavně výměra pozemku. Vzhledem k dispozici a technickému stavu je dům určený k rekonstrukci a bude potřebovat nějakou tu investici, ovšem pozemek s výměrou 1142 m2, který má přístup ze tří stran skýtá nespočet možností pro Vaše realizace. Možná i pro výstavbu více domů.

Dům je dispozičně řešený jako dvougenerační a má dvě jednotky 3+1 a 2+kk. V přízemí jsou dva samostatné pokoje s vlastním vchodem, společná veranda a koupelna, kuchyně, obývák a ložnice. V patře je umístěný ještě jeden pokoj a velmi prostorná půda (76 m2), která přímo vybízí k vestavbě dalších místností. V suterénu je sklípek. Do objektu je zavedena elektřina, studniční voda a veřejná kanalizace. Vytápění zajišťuje elektrický kotel a ohřev vody bojler.

 

Na pozemku je samostatná garáž s vjezdem z ulice , kolny a spousty malých staveb pro hospodářská zvířata.  

Hledáte-li rodinný dům s velkou parcelou a s dobrou dostupností do Prahy, neváhejte kontaktovat makléře.

PŮDORYSY KE STAŽENÍ ZDE

ODKAZ NA WEB OBCE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák