Prodej apartmánu 2+kk přímo na sjezdovce

Adresa: Velká Úpa 349, 542 21 Pec pod Sněžkou

Cena: 10 890 000 Kč

Nabízíme Vám ke koupi mezonetový apartmán 2+kk o celkové výměře 63,6 m2 ve Velké Úpě. Díky svému umístění a vybavení apartmán představuje ideální druhý domov pro vyznavače aktivního životního stylu a milovníky horské přírody. Apartmán je situovaný v atraktivní lokalitě přímo na sjezdovce v těsné blízkosti lanové dráhy Portášky. V okolí je nespočet běžeckých tratí, turistických tras a cyklostezek. V blízkosti Velké Úpy jsou také střediska Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Malá Úpa, které rovněž disponují širokým spektrem služeb a možností celoročního sportovního vyžití pro celou rodinu.  Vše se nachází jen pár minut vozem nebo skibusem od apartmánu. Ovšem již po prohlídce zjistíte, že vše co ke spokojenému užívání potřebujete je na místě.

Apartmán se nachází v prvním a druhém nadzemním podlaží apartmánového domu se sedmi jednotkami. Jihozápadní orientace poskytuje nádherný výhled na sjezdovku a její dolní stanici. V prvním patře je umístěná vstupní chodba s koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Dále je zde ložnice s velkým oknem, které vám dopřeje nejen ohromující výhled, ale také plnohodnotné lůžko. V přízemí je obývací pokoj s prostornou kuchyní, komorou a se vstupem na balkon. Součástí nabídky je vybavení a nábytek, který vidíte na fotografiích. V přízemí domu jsou umístěné dvě kóje pro uskladnění sportovního vybavení.

 

Jednotka je vytápěná vlastním elektrokotlem (dálkové ovládání přes wifi), je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Vzhledem k potenciálu dalšího pronájmu představuje koupě tohoto apartmánu navíc zajímavou investiční příležitost.

 

Přímo před vchodem do apartmánu je zajištěné parkovací místo. V zimě je parkování omezené, ovšem od dolní stanice lanovky se dá k apartmánu dojít pohodlně pěšky. Případně lze využít odvoz, který Vám může zajistit například hotel Modřín. V hotelu můžete využít  i wellness, fitness nebo výbornou domácí kuchyni hotelové restaurace. Hledáte-li komfortní zařízení ať již pro rodinnou rekreaci nebo na investici, neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák