Prodej jednotky v Lysé nad Labem

Adresa: Na Písku 74, 28922 Lysá nad Labem

Cena: 3 800 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky multifunkčního nebytového prostoru ke koupi. 

Prostor s celkovou plochou 67,6 m2 je umístěn v přízemí bytového domu v Lysé nad Labem.

V současné době je využíván jako jednotka 2+kk pro bydlení.

Jednotka se nachází v blízkosti centra obce s deseti tisíci obyvateli, což přináší výhodu snadné dostupnosti pro zákazníky i pro případné rezidenty. Nemovitost tak představuje nejen zajímavou příležitost pro vlastní podnikání, ale také jako investici k pronájmu. Doslova pár kroků od domu se nachází základní škola a zámek s rozlehlým parkem. V neposlední řadě zde naleznete i střední odborné školy, velký výběr je i mezi supermarkety. Ve volném čase můžete navštívit místní restaurace, park, případně výstaviště. Sportovci jistě ocení posilovny, fotbalové hřiště a další sportoviště.

Velkou výhodou města je výborné vlakové spojení, leží totiž na trase Kolín – Ústí nad Labem. Dále se vlakem dostanete na pražské Masarykovo nádraží za 40 minut. Autem na Černý Most přijedete do 25 minut.

Vstup do jednotky je umožněn celkem třemi samostatnými vchody, jedním ze společných prostor objektu a dále dvěma přímo z ulice Na Písku. Dispozičně je členěna na dvě hlavní místnosti (větší s plochou 42,5 m2 + menší 17,3 m2). Součástí je dále kompletně vybavená kuchyň s koupelnou. Svými parametry je tak nemovitost ideální pro podnikání v oblasti služeb. Může tu být prodejna, ordinace, kancelář, servis nebo podobná provozovna.

Celý dům prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí. Jeho konstrukce je zděná, krov dřevěný. Obálka je tvořená zateplovacím systémem, okna jsou plastová s izolačním trojsklem. Vytápění zajišťuje elektrický kotel a k dispozici jsou také krbová kamna, která jsou napojena do topného systému. Náklady na provoz jsou tak velmi nízké.

Pokud hledáte prostor pro vaše podnikání, případně zajímavou investiční příležitost, neváhejte mě kontaktovat!

PŮDORYSY (stahujte zde)

KATASTRÁLNÍ MAPA (stahujte zde)

LIST VLASTNICTVÍ (stahujte zde)

PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA (stahujte zde)

ENERGETICKÁ NÁROČNOST (PENB) (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák