Prodej dvougeneračního domu v Lysé nad Labem

Adresa: Sojovická 505, 28922 Lysá nad Labem

Cena: 7 300 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky dvougeneračního rodinného domu ke koupi. 

Dům se nachází na pozemku o rozloze 293 m2 v Lysé nad Labem

Samotné město disponuje kompletní občankou vybaveností a najdete v něm vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu. Dům stojí v blízkosti centra a jen pár kroků od vašeho nového domova jsou dvě základní školy a zámek. Dále zde naleznete i střední odborné školy, velký výběr je i mezi supermarkety. Ve volném čase můžete navštívit místní restaurace, park, případně výstaviště. Sportovci jistě ocení posilovny, fotbalové hřiště a další sportoviště.

Velkou výhodou města je výborné vlakové spojení, leží totiž na trase Kolín – Ústí nad Labem. Dále se vlakem dostanete na pražské Masarykovo nádraží za 40 minut. Autem přijedete na Černý Most do 25 minut.

Do domu vstoupíte přes dvorek se zastřešeným posezením, které je ideální pro letní grilovaní nebo oslavy. Samotný dům je řešený jako jednopodlažní nepodsklepený a stavebně navazuje na sousední domy. Hlavní část domu lze dispozičně popsat jako 5+kk. Vstup do domu je ze dvorku přímo do kuchyně propojené s obývacím pokojem. Z něj se lze dostat do čtyř pokojů, z toho jeden je průchozí. Celková plocha hlavní části je 117,5 m2.

Na tuto část je přímo napojena menší obytná jednotka se samostatným vchodem z dvorku s dispozicí 2+1. Zde naleznete menší kuchyň, koupelnu a dva pokoje. Celková plocha této části je 33,7 m2.

Tuto menší jednotku můžete pronajmout a získat další příjem, který vám pomůže se splácením hypotéky. Také může být řešením pro vaší rozrůstající se rodinu jako vícegenerační bydlení. Dále technický stav domu vybízející k renovaci nabízí  příležitost k dispozičním změnám – jednoduchými úpravami lze  hlavní část domu rozdělit na 2 byty. Nemovitost je tak zajímavou nabídkou pro investici.

 

Nosná konstrukce je z velké části tvořena z kamene, střecha je šikmá s dřevěným krovem. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem. Zateplení je aktuálně řešeno vnějším a částečně vnitřním způsobem. Do objektu je zavedena elektřina, plyn, obecní voda a veřejná kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel

Pokud hledáte velkorysý rodinný dům pro trvalé bydlení, případně pro investici s výhodnou polohou blízko hlavního města, neváhejte se spojit s realitním makléřem.

PŮDORYSY (stahujte zde)

KATASTRÁLNÍ MAPA (stahujte zde)

LIST VLASTNICTVÍ (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák