Prodej družstevního bytu 3+1, 2x lodžie

Adresa: Jasanová 1487, 250 01 Brandýs nad Labem

Cena: 4 720 000 Kč

Nabízíme vám jedinečnou příležitost koupit prostorný družstevní byt, který je ideální pro vaši rodinu s dětmi. Tento byt o velikosti 3+1 nabízí nejen dostatek prostoru, ale také příjemné a rodinné prostředí. Má celkovou  výměrou 81 m2, včetně dvou lodžií (byt 69 m2, lodžie 13 m2). Byt se nachází nedaleko náměstí, je umístěný ve třetím patře zrekonstruovaného panelového domu v ulici Jasanová v Brandýse nad Labem. Společné prostory jsou čisté a udržované.

 

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK 

(STAHUJTE ZDE)

Byt má zděné jádro. Nábytek, který vidíte na fotografiích je téměř nový a je součástí kupní ceny. Bytovou jednotku tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj, předsíň, koupelna s vanou a samostatné WCK dispozici je také komora (1,7 m2) přímo naproti vchodu do bytu a kolárna v přízemí. Celkové měsíční náklady na bydlení činí přibližně 6.500,- Kč včetně fondu oprav.

STANOVY DRUŽSTVA

(STAHUJTE ZDE)

 

Bytový dům se nachází v lokalitě kde je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování je volné, přímo před domem nebo v nedalekém parkovacím domě. Brandýs nad Labem nabízí veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete pro pohodlný život. Ve městě jsou lékaři, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, bazén, kino, atd., vše v docházkové vzdálenosti od domu. Je zde výborné autobusové spojení směr Praha – Černý Most.

 

EVIDENČNÍ LIST

(STAHUJTE ZDE)

U této nabídky bezpochyby oceníte dvě prostorné lodžie, zděné jádro, zařízení které zůstává v bytě a možnost okamžitého stěhování. Nákup lze financovat hypotečním úvěrem pouze se zástavou jiné nemovitosti. Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do bytu, ve kterém můžete ihned bydlet.

PŮDORYSY

(STAHUJTE ZDE)

ODKAZ NA WEB BRANDÝS NAD LABEM

(TADY)

FOTOGALERIE | VIDEO | VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák