Pronájem hostince - restaurace, zahrádka, ubytování

Adresa: Příčná 227, 25243 Průhonice, Česko

Cena: 60 000 Kč/měsíc

Nabízíme přenechání nájmu hostince (restaurace, zahrádka + ubytování) v Průhonicích, v ulici Příčná, nedaleko zámeckého parku. Provozovna s kapacitou přes 200 míst (vč. zahrádky) a šesti pokojů s dvanácti lůžky je po rekonstrukci a je kompletně vybavena restauračním a kuchyňským zařízením. Pokoje jsou dvoulůžkové a mají vlastní sociální zařízení (jeden z pokojů je třeba dovybavit). Současný nájemce provozovnu zrekonstruoval, opravil a repasoval veškeré zařízení. Doba provozování, díky rodinným a zdravotním důvodům, byla však velmi krátká. Tyto skutečnosti tak zaručuji bezvadný stav a kondici zařízení.

Restaurace disponuje kuchyní s velkým chladícím boxem, třemi sály s posezením, výčepem piva a barovým zápultím otevřené kuchyně. Kuchyně je kompletně nerezová a vybavená funkčním profi-zařízením (s výjimkou konvektomatu – ten je již vrácený leasingové společnosti). V ceně nájmu je zahrádka s kapacitou minimálně 100 míst a vlastním zázemím pro přípravu sezonních pokrmů (pergola pro gril, chladírenská zařízení atd.). V historii byla zejména vytížená svatebními oslavami. V suterénu je umístěný chladící box s pivními tanky a skladovým zázemím.

Provozovna odpovídá normám HCCP. Parkování je bezproblémové. Vytápění zajišťují dva plynové kotle. Elektřina, plyn a voda se platí zálohově ve výši cca 23.000,- Kč/měsíc.

Nájemní smlouva je uzavřená do 31.8.2031. S paní majitelkou je učiněná dohoda, že současné podmínky nájmu budou nadále platit i pro nového nájemce, zejména sleva na nájmu ve výši 15 000 Kč/měsíčně do srpna 2022 .  Provozovna je kompletně vybavena (detailní soupis je k dispozici níže ke stažení), stačí navézt zásoby a otevřít, navíc není zatížená žádnými závazky k dodavatelům. Díky umístění má provozovna velmi vysoký potenciál k dosahování výborných ekonomických výsledků. Současný nájemce bude požadovat za přenechání této obchodní příležitosti finanční vypořádání ve výši 986 000 Kč + DPH v zákonné výši.

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

Nájemní smlouva

Dodatek ke smlouvě

Záznam jednání o nájemní smlouvě

Seznam zařízení ve vlastnictví majitele

Seznam zařízení a rekonstrukčních prací 

PŮDORYS 1.NP

KE STAŽENÍ ZDE

PŮDORYS 2.NP

KE STAŽENÍ ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák