Prodej bytu 2+kk s komorou na patře

Adresa: Lesní 58, Kozinec, 252 65 Holubice-Tursko

Cena: 3 785 000 Kč

3 985 000 Kč

Byt 2+kk ke koupi, který se nachází v ulici Lesní, v obci Holubice.

U této nabídky je možnost převzetí hypotečního úvěru cca ve výši 1 000 000 Kč, s úrokovou sazbou 1,79 % , s fixací do 3/2026 a měsíční splátkou 6 250,- Kč.

Obec Holubice leží 15 km od Prahy a 7 km od Kralup nad Vltavou. V blízkosti je řeka Vltava. V okolí obce je pěkná příroda a známé  výletní místa jako je zřícenina hradu Okoř nebo Rotundy Sv. Petra a Pavla na Budči. Je tu sice jen základní občanská vybavenost, ovšem obecní úřad, škola, školka, lékař a restaurace tu samozřejmě je. Mnohem více pak naleznete v nedalekých Kralupech nebo přímo v Praze.

Byt se nachází ve druhém patře cihlového domu. Výhodou pro nového majitele může být v přízemí umístěná školka a lékař. K bytové jednotce náleží velmi prostorná komora, která je přímo na patře. V bytě jsou střešní okna, na podlaze plovoucí podlaha a dlažba. Vytápění zajišťuje elektrický kotel a teplou vodu bojler.

 

Dispozice bytu je 2+kk s výměrou 55,9 m2. Byt tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dále pokoj se šatní skříní, který slouží jako ložnice a koupelna s vanou a WC.

Tento byt je ideálním řešením pro  mladé rodiny, které chtějí bydlet v klidné lokalitě blízko přírody, ale zároveň na dosah hlavního města. Přijďte se nezávazně podívat na Vaše nové bydlení, do kterého se můžete ihned nastěhovat. Budu se na Vás těšit.

PŮDORYS KE STAŽENÍ 

MĚSÍČNÍ POPLATKY

ZÁLOHOVÉ PLATBY 1298,- Kč

ELEKTŘINA 2000,- Kč

WEB OBCE

LIST VLASTNICTVÍ

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák