Prodej 3+1 v cihlovém domě, na metru Hloubětín

Adresa: Poděbradská 573/158, 198 00 Praha 14 – Hloubětín

Cena: 5 760 000 Kč

6 360 000 Kč


nová cena

5 760 000 Kč

 

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webovou stánku bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1, s výměrou 60,01 m2 , který nabízíme ke koupi. Jednotka se nachází v cihlovém domě ve třetím nadzemním podlaží. Byt má tři pokoje, kuchyni, koupelnu, samostatné WC, prostornou chodbu a v suterénu sklípek o velikosti 1,5 m2. Většina vnitřních příček je nenosných a tím se nabízí možnost dispozičních úprav. Byt je v pěkném, udržovaném stavu a lze ho užívat okamžitě, přestože je v části bytu původní elektřina.

Bytový dům je kompletně zrekonstruovaný, má výtah, společné prostory jsou čisté a udržované. Parkování je volné přímo před domem. Metro Hloubětín je pár minut od domu, tramvajová a autobusová zastávka je téměř před vchodem.

Je zde výborná občanská vybavenost, obchody, restaurace, ,služby, škola, školka, les Lehovec, Kyjský rybník, plavecký bazén, dětská hřiště a mnoho dalšího. Byt je vhodný jak pro rodinu s dětmi, tak jako investice k dlouhodobému pronájmu.

Pokud Vás nabídka zaujala podívejte se rovnou na virtuální prohlídku, naleznete jí přímo v inzerci. Pokud chcete byt vidět naživo sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do velmi pěkného bytu, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat.

PŮDORYS PDF KE STAŽENÍ ZDE

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

REZERVAČNÍ SMLOUVA

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ROZESÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

AML DOTAZNÍK

OBCHODNÍ PODMÍNKY RE/MAX

LIST VLASTNICTVÍ

 

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák