Byt 3+KK

Adresa: Sokolovská 1469, 250 88 Čelákovice

Cena: 3 430 000 Kč

Vážení zájemci, vítame Vás na speciálních stránkách bytu 3+kk, který se nabízí k prodeji.

Byt 3+kk je v osobním vlastnictví, má celkovou výměru 55 m2 a nachází se v osmém nadzemním podlaží panelového domu v ulici Sokolovská, v  Čelákovicích. K dispozici je v suterénu sklepní kóje [cca 1 m2]  a kolárna. Společné prostory vč. 2 výtahu jsou po rekonstrukci, udržované a čisté. Parkovat lze volně přímo před domem nebo v pronajaté garáži, v bezprostřední blízkosti domu

PŘEDNĚ NEŽ SI BUDETE DOMLOUVAT SCHŮZKU, MRKNĚTE NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU [3D SCAN]

Bytová jednotka je po rekonstrukci, má zděné jádro, na podlaze jsou plovoucí podlahy a keramická dlažba, okna plastová, vytápění zajišťují přímotopy a dodávku TUV bojler. Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní, ložnice, dětský pokoj, předsíň, koupelna s vanou a  WC . Celkové měsíční náklady na bydlení jsou pro tříčlennou rodinu cca 1 637 Kč  včetně fondu oprav, měsíční záloha na elektřinu činí   2 270 Kč.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFORMACÍ

V obci je kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde školy, školky, obchody, lékaři, bazén, kulturní dům, restaurace, sportoviště, cyklostezky, atd. V blízkém okolí je krásná příroda, řeka Labe, koupaliště Malvíny. Vše v docházkové vzdálenosti. Je zde výborné vlakové spojení [zastávka do 15 min. pěšky], na Masarykově nádraží jste vlakem za půl hodiny.  Vozem jste za 20 min. na Černém  Mostě.

FINANCOVÁNÍ VÁM ZAJISTÍME

Hledáte-li dostupné bydlení bez investic v klidné lokalitě plné zeleně, neváhejte kontaktovat makléře.  Přijďte se podívat na Váš budoucí domov, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák