Rodinný dům 5+1, Tlustovousy

Adresa: Tlustovousy 114, 250 82 Tuklaty

Cena: 7.480.000,00 CZK

Rodinný dům 5+1, který si právě prohlížíte na této specální stránce, má dvě koupelny, garáž a zahradní domek. RD o podlahové ploše 274 m2 je umístěn na pozemku o výměře 894 m2, nachází se v klidné lokalitě, na samé hranici okresu Kolín, v obci Tuklaty – Tlustovousy. V obci je pouze základní občanská vybavenost, vše potřebné je dostupné v blízkých Úvalech. Z Tuklat centra metropole na Masarykovo nádraží se vlakem dostanete za 35 min. D11 je od domu vzdálená 7,5 km.

Dům je dispozičně koncipován jako komfortní bydlení v rámci jedné rodiny. Dům lze rovněž využít jako dvougenerační (2x prostorné 2+1). Dispozici tvoří v přízemí zádveří se šatnou, prostorná vstupní hala, samostatná kuchyně  propojená s obývacím pokojem, pokoj s vlastní toaletou, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. Všechny obytné pokoje mají přímý vstup na terasu. V přízemí je také garáž s dílnou a dostatkem úložných prostorů. Garáž je propojena jak s domem, tak se zahradou.

V druhém patře se nachází tři pokoje, hala se vstupem na balkón, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, šatna a jedna velmi prostorná místnost, která lze využít jako pokoj pro hosty, pracovna nebo sklad. Vytápění zajišťuje elektro-kotel a podlahové vytápění. Dům je postavený z tvárnic HEBEL a je zateplený, okna jsou dřevěná – dvojskla, je napojený na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu.

Na zahradě jsou vzrostlé stromy, dřeviny a okrasné jezírko. Dále je zde umístěn velmi prostorný zahradní domek s letní kuchyní a se zastřešeným altánem vybízejícím k příjemnému posezení s přáteli.

Hledáte-li prostorné, rodinné bydlení, případně poptáváte dvougenerační dům, neváhejte kontaktovat makléře. Zdarma zprostředkujeme financování nákupu prostřednictvím výhodné hypotéky.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák