Prodej domu v Drahotěšicích

Adresa: Drahotěšice 124, 373 41 Drahotěšice

Cena: 6 480 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky rodinného domu ke koupi. 

Dům se nachází na pozemku o rozloze 1120 m2 v obci Drahotěšice. Velkou výhodou je, že do Českých Budějovic je to odtud opravdu kousek. Autem se do jihočeské metropole dostanete do 15 minut (mrkněte níže do mapy Google).

Drahotěšice disponují jen základní občanskou vybaveností, i když obecní úřad, prodejna potravin a hostinec tu je. Poštu a další vybavenost naleznete v nedalekém Ševětíně nebo v Českých Budějovicích. Obec se nachází na okraji rozsáhlých lesů mezi Hlubokou nad Vltavou a Purkarcem, v blízkosti turistických tras, cyklostezek a zajímavých turistických cílů.

Hned na první pohled vás určitě zaujme výměra pozemku. Kromě domu jsou zde dvě garáže, kryté zahradní posezení s krbemdalší drobné stavby určené spíše k renovaci. Celková užitná plocha těchto staveb je přibližně 112 m2.  Přestože dům v minulosti prošel rozsáhlou rekonstrukcí (střecha, fotovoltaika, plastová okna, zateplení, fasáda), nějakou drobnou investici si jistě zaslouží.

 

Dům je podsklepený a dispozičně řešený jako 4 + 1. V přízemí je, obývací pokoj, kuchyně, neprůchozí pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC chodba, předsíň a prostorná, obytná veranda. V patře jsou umístěné dva pokoje, komora, chodba a dvě prostorné půdy, které přímo vybízí k vestavbě dalších místností. V suterénu je sklípek. Celková užitná plocha domu je přibližně 148 m2 (bez půdy 113 m2) . Do objektu je zavedena elektřina, plyn, studniční i obecní voda a veřejná kanalizace. Vytápění zajišťuje elektrický kotel nebo kotel na pevná paliva.

Hledáte-li rodinný dům k trvalému bydlení nebo k rekreaci s dobrou dostupností do okresního města, neváhejte kontaktovat makléře.

PŮDORYSY (stahujte zde)

LIST VLASTNICTVÍ (stahujte zde)

 

PENB (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák