Prodej pěkného družstevního bytu 3+kk se zasklenou lodžií

Adresa: V Jezírkách 1538/2, Praha 4, Chodov

Cena: 5 300 000 Kč

Hledáte prostorný byt v klidné lokalitě pro Vaší rodinu? Máme pro Vás skvělou nabídku!

Nabízíme Vám pěkný byt ke koupi o velikosti 3+kk s celkovou výměrou 73,5 m2 (byt 69,5 m2, lodžie 2,7 m2, sklípek 1,3 m2) který se nachází v 6. patře panelového bytového domu v ulici V Jezírkách v Praze na Chodově. Byt je v dobrém a udržovaném stavu a je možné se do něj  ihned nastěhovat. Má obývací pokoj propojený s  kuchyní, dva pokoje, předsíň, chodbu s vestavěnými skříněmi, koupelnu s vanou a samostatné WC. Velkou výhodou je prostorná zasklená lodžie. V suterénu je k dispozici sklípek.  Byt je částečně zařízený tak, jak vidíte na fotografiích.

Bytový dům se nachází ve velmi hezké lokalitě a prošel rozsáhlou rekonstrukcí (zateplení, fasáda, zvonky, nová výmalba v společných prostor, kamerový systém, zasklení lodžií, elektrické předokenní rolety atd..). . V okolí je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování je volné přímo před domem nebo placené v nedalekém parkovišti.  V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (poliklinika, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, Centrální park atd.), vše v docházkové vzdálenosti. Metro Opatov nebo Háje je deset minut chůzí od bytu.

 

NESPLACENÁ ANUITA JE CCA 700 000 Kč. Její měsíční splátka mimo jiných poplatků činí 3 762 Kč. Výše úrokové sazby, která je fixovaná na 10 let  je 2,4 %. Družstvo v rámci revitalizace a zateplení bytového domu čerpalo úvěr, jehož splátka činí měsíčně 894 Kč. V bytovém domě jsou vymezené jednotky (tento byt má č. 1538/15), avšak převod do osobního vlastnictví družstvo neplánuje. Byt lze koupit na hypotéku pouze se zástavou jiné nemovitosti, případně lze čerpat úvěr ze stavebního spoření až do výše 3,5mil. 

Tento byt je ideálním místem pro rodinu s dětmi, kteří hledají bydlení v klidném prostředí. Přijďte se podívat na Váš budoucí domov, ve kterém můžete do týdne bydlet.

MĚSÍČNÍ POPLATKY

PŮDORYS STAHUJTE ZDE

STANOVY DRUŽSTVA

DOMOVNÍ ŘÁD

PLATEBNÍ ŘÁD

WEB MĚSTSKÉ ČÁSTI

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák