PROSTORNÝ BYT 3+1, Brandýs nad Labem

Adresa: Brázdimská 1551, Brandýs nad Labem

Cena: 4 890 000 Kč

Prostorný byt o velikosti 3+1 s celkovou  podlahovou plochou  89 m2 [včetně sklepní kóje], je umístěný ve třetím patře cihlového domu v ulici Brázdimská, v Brandýse nad Labem. Společné prostory jsou čisté a udržované.

Jednotka je v původním, ovšem v udržovaném stavu. Okna jsou plastová, na podlaze je PVC a plovoucí podlahy, lodžie mají nové, keramické dlažby. Bytovou jednotku tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj, předsíň, dvě lodžie [celkově 8 m2], koupelna s vanou a samostatné WC. V přízemí je k dispozici sklepní kóje a prostor pro kočárky a kola.

Bytový dům se nachází v lokalitě kde je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování volné, přímo před domem. Brandýs nad Labem disponuje veškerou občanskou vybaveností (lékaři, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, bazén, kino, atd.), vše v docházkové vzdálenosti od domu. Výborné autobusové spojení směr Praha – Černý Most.

Celkové měsíční náklady na bydlení činí přibližně 5.000,- Kč včetně fondu oprav. Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do pěkného bytu, do kterého se můžete téměř ihned nastěhovat. Tento byt lze financovat hypotečním úvěrem.

Video + 3D scan + foto galerie

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák