Apartmánový dům

Adresa: Chvaleč 65, 542 11 Chvaleč

Cena: Na vyžádání

Pojďte se podívat do východních Krkonoš, kde v srdci nádherné přírody naleznete vkusně řešený apartmánový dům pro krátkodobé ubytování. Nemovitost disponuje 5-ti plně vybavenými apartmány pro ubytování hostů. Všechny apartmány mají velkorysou užitnou plochou, prostornou koupelnu a kompletně vybavenou kuchyň. Celkem je k dispozici 17 plnohodnotných lůžek, díky prostorné dispozici lze kapacitu jednoduše rozšířit až na 30 lůžek. V podkroví domu se nachází prostorný, světlý a útulný byt 107 m2. V současnosti je určený pro pohodlné bydlení majitele.

Dům je podsklepen, je zde lyžárna a kolárna a spousty prostoru k vybudování wellness relaxační zóny. Přímo u vstupu do domu se nachází přijímací kancelář pro hosty a technické zázemí. Vytápění a dodávku teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo (100m vrty) energetická náročnost “C”. Byt, apartmány a tepelné čerpadlo mají svůj vlastní elektroměr. Budova je napojena na veřejný vodovod. Odpadní voda je zpracována systémem biologického čištění, který je umístěn v technickém domku na zahradě. Je zde instalovaný zabezpečovací systém, napojený na PCO. Apartmánový dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2006 a je v bezvadném stavu.

K domu náleží zahrada s výměrou 1964 m2, která byla rekultivovaná. Zahrada je osázená dřevinami, disponuje terasou s pergolou, kde jo pro hosty připraveno posezení s grilem.

V blízkosti jsou lyžařské areály Petříkovice (2 km) a Radvanice (4 km). Lyžařský areál Mladé Buky je vzdálen 19 km a lyžařské oblasti Černá hora a Pec pod Sněžkou jsou vzdálené jen 29 km. Velmi proslulé je Skalní město v Teplicko-Adršpašských skalách (9 km). V okolí je hustá síť cyklostezek a turistických tras. Dobré je napojení na D11 směr Hradec Králové, Praha. ům se nachází 130km od Prahy, přibližně 2h vozem. Základní občanská vybavenost je v místě.

Apartmánový dům se nabízí kompletně vybavený tak jak vidíte na fotografiích nebo ve videu. Hledáte li místo pro relaxaci a zároveň investiční příležitost, tak je tato nabídka určena právě Vám.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák