Byt 3+1, Čelákovice

Adresa: nám. 5. května 2/12, 250 88 Čelákovice

Cena: 3 965 000 Kč

Vážení zájemci, vítame Vás na speciálních stránkách bytu 3+1, který se nabízí k prodeji.

Byt je v osobním vlastnictví, má celkovou výměrou 93,5 m2 (vč. tří lodžií po třech metrech) a nachází se ve druhém patře panelového domu na náměstí 5. května, v centru Čelákovic. K dispozici je v suterénu sklepní kóje, která je v nájmu [480 Kč/rok], kolárna a parkovací místo na uzavřeném dvoře [605 Kč/měsíc]. Společné prostory vč. výtahu jsou po rekonstrukci, udržované a čisté. Parkovat lze i volně přímo před domem.

PŘEDNĚ NEŽ SI BUDETE DOMLOUVAT SCHŮZKU, MRKNĚTE NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU.

Jednotka má zděné bytové jádro [rekonstrukce před sedmi lety], na podlaze jsou plovoucí podlahy a keramická dlažba, okna plastová, vytápění a dodávku TUV zajišťuje zánovní centrální plynový kotel, voda i kanalizace jsou obecní. Dispozici bytu tvoří obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyně, předsíň, prostorná komora na patře [6,4 m2], koupelna s vanou a topným žebříkem, WC je samostatné. Celkové náklady na bydlení jsou pro tříčlennou rodinu cca šest a půl tisíce korun, včetně fondu oprav.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFORMACÍ.

V obci je kompletní občanská vybavenost. Nachází se zde školy, školky, obchody, lékaři, bazén, kulturní dům, restaurace, sportoviště, cyklostezky, atd. V blízkém okolí je krásná příroda, řeka Labe, koupaliště Malvíny. Vše v docházkové vzdálenosti. Je zde výborné vlakové spojení [zastávka do 15 min. pěšky], na Masarykově nádraží jste vlakem za půl hodiny.  Vozem jste za 20 min. na Černém  Mostě.

FINANCOVÁNÍ VÁM ZAJISTÍME

Hledáte-li dostupné bydlení pro početnou rodinu v klidné lokalitě plné zeleně, přesto v centru města, neváhejte kontaktovat makléře.  Přijďte se podívat na Váš budoucí domov, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák