PRODEJ BYTU V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ

Adresa: V Lázních 1119, 252 42 Jesenice

Cena: 3 400 000 CZK

Vážení zájemci, právě si prohlížíte byt, který se nabízí k prodeji v rámci isolvenčního řízení.

 

Byt 2+kk s výměrou 46 m2 (54 m2 vč. balkonu) se  nachází v 1. patře bytového domu z r. 2008 v ulici V Lázních v Jesenici.

Bytový dům je umístěný v uzavřeném rezortu REZIDENCE JESENICE. Součástí areálu je jezírko, park s grilem a dětským hřištěm, dále je zde vyhrazené parkování pro rezidenty. Bytové jednotce náleží zastřešené parkovací stání.

Byt je udržovaný bez nutností investic. Ve vstupní chodbě a v ložnici jsou vestavěné skříně, kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči. Na podlaze je dřevěná plovoucí podlaha, okna, dveře a zárubně jsou rovněž dřevěné. Z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Z balkonu je výhled do parku a na jezírko. Vytápění a dodávku teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel. Byt je téměř vyklizený a v současné době je neobývaný. Ve městě je kompletní občanská vybavenost, stanice metra je dostupná 10 min. vozem.

Byt, v případě realizace prodeje, nebude zatížen žádnými závazky. Insolvenčním řízení má jistá specifika – zejména omezené možnosti čerpání hypotečního úvěru, zdlouhavé řízení, na druhé straně velmi bezpečné. Insolvenční řízení je veřejné a veškeré informace získáte zde.

Uvedená cena je nabídková, v případě zájmu většího počtu zájemců bude správce preferovat nejvyšší učiněnou nabídku.

Byt je určený pro zájemce, kteří hledají komfortní bydlení bez investic k okamžitému nastěhování. Financování zjistíme.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák