NOVOSTAVBA MILOVICE

Adresa: Tyršova 1545, Milovice

Cena: 6.850.000,- Kč

Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu rodinného domu, který se nachází na pozemku o rozloze 334 m2 v obci Milovice, v okrese Nymburk, 30 km severovýchodně od hranice Prahy (vozem cca 30min. po D10 na metro Černý Most).

Dům je cihlový, dvoupodlažní, v přízemí disponuje obývacím pokojem se vstupem na zastřešenou terasu s posezením, kuchyní s jídelním koutem, koupelnou se sprchou a toaletou. V přízemí je dále prostorná vstupní hala se schodištěm (pod schodištěm je komora) do patra a technická místnost. V prvním patře jsou tři prostorné pokoje, koupelna s vanou a toaletou. V blízkosti hlavního vchodu je vstup do samostatné místnosti označený v plánku jako hobby.

Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na veřejnou kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kondenzační, plynový kotel. Na pozemku je dostatek prostoru pro vybudování bazénu nebo biotopního jezírka. Zahrada je pečlivě udržovaná a osazená okrasnými dřevinami. Před domem nebo na pozemku je dostatečná kapacita parkovacích míst.

Dopravu zajišťuje Pražská integrovaná doprava, výborné vlakové spojení přímo do centra metropole na Masarykovo nádraží. Obec má kompletní občanskou vybavenost, v okolí naleznete dostatek zeleně a sportovišť. Na dosah jsou zajímavé turistické cíle, cyklotrasy, turistické stezky. Vyhledávaný park Mirakulum je v docházkové vzdálenosti.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák