orange-tree-in-dining-room-PEZW2WM-scaled.jpg

Homes

elegant-office-with-hardwood-desk-and-bookcase-P855775-scaled.jpg

Appartments

rustic-dining-room-PH8RJ27-scaled.jpg

Garages

Odhad ceny nemovitosti na pár kliků

Získejte odhad ceny nemovitosti online. 100% zdarma a rychle z pohodlí domova.

Mějte na paměti

Mějte prosím na paměti, že automatické generování odhadu může být vyhotoveno s určitými nepřesnostmi, danými absencí možnosti danou nemovitost vidět a zohlednit její konkrétní stav.

Tržní cena bytové jednotky nebo stavby je vypočtena průměrováním vybraných reálných kupních cen (Kč/m2) bytů nebo staveb z listin katastru nemovitostí u podobných domů, z nejbližšího okolí analyzovaného místa. Celková cena je vypočtena na základě zadání parametrů nemovitosti: užitná plocha, dispozice, stav, konstrukce budovy a další. Statistiky pro nejlepší výběr nemovitostí automaticky navrhuje unikátní klastrový algoritmus.

Aktuálně z realitního trhu

Realitní trh se v posledních měsících zásadně změnil. Nemovitostí v nabídkách přibývá skokovým tempem a kupující jsou v nedohlednu. Z dat realitních portálů je patrné, že v posledním kvartálu nabídka nemovitostí vzrostla o 34%. Je evidentní, že ceny nemovitostí jsou za vrcholem a čekají nás korekce ve většině kategoriích. Kupříkladu již dnes evidujeme 15% propad nabídkových cen u panelákových bytů, přitom reálná cena je minimálně o dalších 5% nižší.

Máte 2 možnosti

Zkusíte postupovat sami nebo s někým jiným

Na co se podíváme?

Podívejte se na poslední odhady

Prodej bytu Čelákovice

Prodej bytu Černý Most

Prodej domu Čachovice

Neotálejte s prodejem, je možné, že bude hůř

Proto je víc než kdy jindy důležité správné stanovení ceny. Pokud to prodávající na začátku inzerce přestřelí, navíc zvolí vyčkávající taktiku, může se stát, že v konečném důsledku dostane ještě míň. Víte jak v dnešní době správně stanovit nabídkovou cenu?

Těší mě. Mé jméno je Jaroslav Dvořák

Znáte pravidlo 10 000 hodin?

Aby se člověk stal v dané oblasti expertem, musí strávit danou činnosti více než 10 000 hodin. Pak se může považovat za opravdového odborníka. V mé více jak desetileté praxi jsem toto číslo několikanásobně přesáhl.

Za dobu co působím v realitách jsem realizoval více jak 150 obchodů. Prodal jsem spousty pěkných nemovitostí, novostaveb z developerských projektů, ale i nemovitostí zatížených různými právními omezeními. Využijte mých zkušeností a staňte se nadšenými klienty.

Moje kvality a záruky?

Protože za mými úspěchy stojí spokojení klienti...