Prostorný, družstevní byt 2+1 v Mělníku

Adresa: Slovany 2753, 270 61 Mělník

Cena: 3 100 000 Kč

Vážení klienti, právě si prohlížíte stránku družstevního bytu o velikosti 2+1, s výměrou 50,98 m2 (včetně sklepní kóje 2,24 m2), který nabízíme ke koupi. Jednotka je sice v původním stavu, ale jako investice na pronájem jistě dobře poslouží. Pokud se rozhodnete byt rekonstruovat, tak budete mít díky lehkým vnitřním konstrukcím možnost upravovat i jeho dispozici. Byt má dva pokoje, kuchyni, koupelnu, samostatné WC, prostornou chodbu, přímo v bytě komoru a v suterénu sklípek. V současné době jsou měsíční poplatky pro dvě osoby stanoveny ve výši 3 900 Kč.

Mělník disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je zde výborné autobusové spojení směr Praha, Neratovice, v opačném směru Štětí. Autem se do Prahy dostanete za 30 minut. V těsné blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Kokořínsko.

Bytový dům je zrekonstruovaný a nachází se ve velmi klidné lokalitě, kde je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování je volné přímo před domem. Pokud Vás nabídka zaujala podívejte se rovnou na virtuální prohlídku, naleznete jí přímo v inzerci. Pokud chcete byt vidět naživo sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do velmi pěkného a cenově dostupného bytu, do kterého se můžete ihned nastěhovat.

PŮDORYS BYTU

KE STAŽENÍ ZDE

PŘEDPIS MĚSÍČNÍCH PLATEB

 

STANOVY DRUŽSTVA

KE STAŽENÍ ZDE

WEB DRUŽSTVA SLOVANY 2753

ODKAZ ZDE

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák