Rodinný dům 5+1, Rožmitál

Adresa: Na Výsluní 140

Cena: 2 950 000 Kč

Vážení zájemci,

děkuji za Váš zájem o nabídku domu v Rožmitálu pod Třemšínem, zároveň vítejte na speciálních stránkách určených pouze této nabídce.

 

Právě si prohlížíte nabídku rodinného domu 5+1, s garáží a kolnami. Dům o podlahové ploše 146 m2 je umístěn na pozemku o výměře 1420 m2. Nachází se v klidné a slunné lokalitě Starého Rožmitálu malebné obce Rožmitálu pod Třemšínem.

Město Rožmitál pod Třemšínem má dobrou občanskou vybavenost, nachází se zde základní školy, základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby, tělovýchovná jednota Spartak, zdravotní a sociální služby, lékárna a také pečovatelská služba. Občané mohou navštívit kino, kulturní klub, funguje zde divadelní spolek. U Sadoňského rybníka se nachází sportovně rekreační areál s koupalištěm. Parkování je volné přímo před domem nebo v garáži. Autem se dostanete za 20 min. do Příbrami, za půl hodiny na Orlík a za hodinu do Prahy.

NEŽ SI DOMLUVÍTE PROHLÍDKU DOPORUČUJI NEJEN SHLÉDNUTÍ VIDEA, ALE ZEJMÉNA 3D SCAN. 3D SCAN  VÁM UMOŽNÍ PROHLÍDKU Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA A TAKY PROZKOUMAT VEŠKERÁ ZÁKOUTÍ A DETAILY DOMU.

Dům je sice pravidelně udržovaný, avšak ve většině je v původním stavu a nejspíše bude vyžadovat nějakou tu investici do opravy či rekonstrukce. Dům má v tomto veliký potenciál. Druhé nadzemní podlaží nebylo plně vytápěné, na severní stěně do domu zatýká a místy je zde opadaná omítka (tento detail je vidět i ve virtuální prohlídce). Rovněž ve sklepě je patrná vlhkost. Pro případ stoupnutí hladiny vody je v jedné, nejníže situované,  sklepní místnosti umístěné čerpadlo, které vodu odčerpává. V patře jsou původní špaletová okna. Krov je trámový, střešní krytina eternit. Podlahy jsou kromě chodby prkené. Dispozičně je koncipován jako komfortní bydlení v rámci jedné rodiny. Dispozici tvoří v přízemí veranda, vstupní chodba, samostatná kuchyně  propojená s jídelnou a obývacím pokojem, ložnice, spíž, koupelna s vanou a samostatné WC. V patře se nacházejí další tři pokoje a dvě půdy. V suterénu jsou tři místnosti. Na zahradě je  garáž pro jedno vozidlo a dvě prostorné kolny.

Vytápění zajišťuje primárně zánovní plynový kotel, lze použít i funkční kotel na pevná paliva, teplou vodu dodává elektrický bojler. Dům je postavený z cihel, v přízemí jsou okna vyměněná za plastová dvojskla, je napojený na elektřinu,  obecní vodu a kanalizaci. Dům má zabezpečovací systém a je napojen na PCO. Poplatky jsou cca 4 500 Kč, přičemž nejvetší podíl má spotřeba plynu cca 2 800 Kč.

V PŘÍPADĚ VĚTŠÍHO POČTU ZÁJEMCŮ SI PRODÁVAJÍCÍ VYHRAZUJE PRÁVO VYBRAT KUPUJÍCÍHO NA ZÁKLADĚ JIM ZVOLENÝCH KRITÉRIÍ.

Na zahradě jsou vzrostlé stromy, dřeviny, skleník a spousty prostoru pro vybudování relaxačních zón, bazénu nebo biotopního jezírka. Je zde i studna s čerpadlem.

Hledáte-li rodinné bydlení nebo dům k rekreaci v klidné a slunné části Rožmitálu pod Třemšínem, případně potřebujete-li další informace neváhejte mě kontaktovat. Dům je připravený k předání a je možné ho téměř ihned užívat.

Samozřejmě Vám poradím s financováním, případně zprostředkuji hypoteční úvěr. Pokud plánujete použít prostředky z prodeje jiné nemovitosti a právě jí potřebujete prodat, budu Vám velmi rád nápomocný.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák