Prodej rekreační chaty 67 m2, pozemek 462 m2

Adresa: Římov e.v. 89

Cena: 2 850 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky rekreační chaty, která se nachází na pozemku o rozloze 99 m2 v chatové osadě Klady v obci Římov. Samotná zahrada v okolí chaty je v majetku obce a je pronajímána za velmi nízký roční úplatek ve výši 3 630 Kč ročně.

Chata se nachází v obci Římov, v osadě Klady v katastrálním území Dolní Stropnice. V obci naleznete základní služby jako úřad, poštu, nebo obchody, dále můžete navštívit hospodu, zámeček, nebo další pamětihodnosti. Na obec navazuje vodní nádrž Římov. Samotná osada Klady se nachází v poklidné lokalitě na břehu řeky Malše a v docházkové vzdálenosti do obce. Lokalita je výborná pro volnočasové aktivity, například procházky nebo cykloturistiku.

Kousek to máte do Českých Budějovic, autem dojedete za 15 minut, případně přímou autobusovou linkou za 40 minut.

K chatě se dostanete po asfaltové komunikaci a parkovat můžete přímo u pozemku. Objekt má celkem 2 vstupy. V přízemí o ploše 39 m2 se nachází obývací pokoj s jídelnou, ze kterého vstoupíte na terasu. Dále také plnohodnotná kuchyně, umývárna a WC, vstupní prostor využívaný ke skladování a spižírna. V patře o ploše 28 m2 naleznete dva prostorné pokoje a balkon s výhledem na zahradu. V závislosti na náročnosti budoucího majitele je vhodná úprava umývárny na plnohodnotnou koupelnu, kde v současnosti chybí sprchový kout.

Nosná konstrukce je zděná, střecha je šikmá s dřevěným krovem a s pláštěm ze šindele. Okna jsou dřevěná. Příčky jsou v přízemí zděné, mezi pokoji v 2.NP dřevěné. Do objektu je zavedena elektřina, voda je k dispozici ze studny. Studna využívaná pro účely chaty je umístěna na sousedním pozemku. Splašková odpadní voda je soustředěná do jímky o objemu 1,3 m3. Vytápění zajišťují kamna na dříví a pro ohřev teplé vody slouží průtokový ohřívač. Celkový technický stav chaty je výborný a lze ji okamžitě užívat.

Zahrada se vzrostlou zelení je velmi pečlivě udržovaná, nabízí dostatek soukromí pro odpočinek v letních měsících a víkendech, je ideální pro letní grilovaní nebo oslavy, nebo pro pěstování. Na zahradě za chatou je postavená kůlna. 

Pokud váz zajímají další informace, případně si chcete sjednat prohlídku, neváhejte mě kontaktovat!

PŮDORYSY (stahujte zde)

NÁJEMNÍ SMLOUVA (stahujte zde)

WEB OBCE ZDE

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák