Restaurace se zahrádkou, Žižkov

Adresa: Bořivojova 883, 130 00 Praha 3-Žižkov

Cena: Na vyžádání

Vážení zájemci, na těchto speciálních stránkach naleznete veškeré informace týkající se výjimečné obchodní příležitosti.

Přenechání nájmu restaurace v Praze 3 na Žižkově. Provozovna s kapacitou 240 míst vč. zahrádky je po totální rekonstrukci z roku 2010 a je kompletně vybavena restauračním (poslední renovace 2019) a kuchyňským zařízením (2015). Restaurace je devět let v provozu po nákladné rekonstrukci (dispozice, inženýrské sítě, VZT, kuchyně, nábytek, obklady stěn, WC atd.), disponuje kuchyní se skladovacím zázemím, velkým sálem s výčepem piva a barovým zápultím.

Za zmínku jistě stojí prosklený pivní box s tanky. K dispozici jsou dále tři salonky a zahrádka s vlastním zastřešeným zázemím. Na zahrádce je gril s udírnou. Kuchyně je kompletně v nerezu vybavena konvektomatem a profi zařízením. Zásobování má vlastní přístup. Restaurace odpovídá normám HCCP. Celková výměra restaurace je 543 m2, je vybavena televizemi a audio systémem. Nedílnou součástí je kamerový, pokladní a zabezpečovací systém.

Nájemní smlouva je uzavřená do r. 2030 (opce 20let). Elektřina, plyn a voda se platí zálohově ve výši cca 38.000,- Kč/měsíc. Restaurace se nachází ve starší zástavbě residenčních bytových domů v blízkosti hotelů, menších a středně velkých firem. Umístění restaurace v lokalitě má tak velmi vysoký potenciál k dosahování výborných ekonomických výsledků. Informace týkající se podmínek přenechání nájmu Vám poskytne certifikovaný makléř. Pokud hledáte větší restauraci bez nutností investic, domluvte si prohlídku.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák