Hospůdka u Mikeše, Brandýs nad Labem

Adresa: Zahradnická 1907, Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena: Na vyžádání

Vážení zájemci, vítám vás na speciálních stránkach zřízených pro prodej restaurace v Brandýse nad Labem.

Provozovna s kapacitou téměř 200 míst vč. zahrádky je v provozu od roku 2001 a těší se velké oblibě. Restaurace je kompletně vybavena restauračním a kuchyňským zařízením. Disponuje kuchyní se skladovacím zázemím, velkým sálem s výčepem piva a barovým zápultím, salonkem a místností pro kulečník.

Za zmínku jistě stojí pivní box s tanky, ty zaručují nejen vynikající kvalitu piva, ale i dostatečnou výtoč. Provozovna není zainvestovaná pivovarem, naskýtá se možnost čerpání zpětných bonusů nebo “dotací”.  K dispozici je dále zahrádka, která je částečně zastřešená, hřiště a bydlení s dispozicí 2+kk pro personál. Restaurace odpovídá normám HCCP. Celková výměra restaurace je cca 240 m2, je vybavena kamerovým, pokladním a zabezpečovacím systémem. Plocha pozemku je 1462 m2.

Elektřina, plyn a voda se platí zálohově ve výši cca 20.000,- Kč/měsíc. Restaurace se nachází v okrajové části sídliště v bezprostřední blízkosti panelových domů. Přímo před objektem je parkovací plocha s dostatečnou kapacitou a nově vybudovaný park. Umístění restaurace v lokalitě má tak velmi vysoký potenciál pro dosahování výborných ekonomických výsledků. Informace týkající se podmínek prodeje vám rád sdělím na osobní schůzce.

Pokud hledáte větší restauraci bez nutností investic na  top místě, kontaktujte mě a domluvíme prohlídku. Osobně znám majitele, jsem z lokality!

Stojí to za to!

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák