BYT 2+1 V NERATOVICÍCH K PRONÁJMU

Adresa: Na Skalkách 917, 277 11 Neratovice

Prohlídkový den se bude konat 20.11. od 16:00 do 18:00 po předchozí telefonické nebo emailové domluvě a po vyplnění dotazníku:

Exkluzivně Vám představuji prostorný byt k pronájmu o velikosti 2+1 s výměrou 53 m2, který se nachází v  1 patře zrekonstruovaného cihlového domu v ulici Na Skalkách v Neratovicích. Jednotka je v pečlivě udržovaném stavu po rekonstrukci – nové rozvody, omítky, SDK podhledy, koupelna, kuchyně, plastová okna, PVC podlaha s dekorem dřeva. Bytovou jednotku tvoří obývací pokoj, kuchyně, ložnice, předsíň, zasklená lodžie, koupelna s vanou a WC. V přízemí je k dispozici sklepní kóje. Byt je částečně zařízený.

Bytový dům se nachází ve velmi hezké a klidné lokalitěV okolí je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Parkování volné, přímo před domem. Město Neratovice disponuje veškerou občanskou vybaveností (lékaři, úřady, škola, školka, markety, restaurace, sportoviště, bazén, kino, atd.), vše v docházkové vzdálenosti od domu. Výborné autobusové spojení směr Praha, Mělník. Vlakové spojení směr Praha, Mělník, Kostelec n/L, Brandýs n/L, Čelákovice a další.

Celkové měsíční náklady na bydlení činí 14.400,- Kč + přepis elektřiny na nájemce ( nájemné 11.900,- Kč + 2.500,- Kč poplatky). Před uzavřením nájemní smlouvy je nutné uhradit nájemné, vratnou kauci ve výši 15.000,- Kč a provizi ve výši jednoho nájemného + DPH. Přijďte se podívat na Váš budoucí domov, do kterého se můžete ihned nastěhovat.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák