BYT 3+1 V MILOVICÍCH

Adresa: Spojovací 586, Mladá, 289 24 Milovice

Cena: 3.480.000,- Kč

Vážení zájemci, na této speciální stránce naleznete veškeré informace týkající se bytu ve Spojovací.

Nabízíme Vám byt v osobním vlastnictví, který se nachází v ulici Spojovací, v obci Milovice. Panelový dům je rekonstruovaný a nabízí tak obyvatelům velmi komfortní bydlení. Parkování je volné přímo před domem nebo na hlídaném, placeném parkovišti.

Obec Milovice se nachází v okrese Nymburk, 35 km od Prahy a 22 km od Mladé Boleslavi. Nejen díky své poloze, Milovice prošly v posledních letech významným rozvojem a zařadily se tak mezi žádané lokality převážně pro rodiny s dětmi. V obci je výborná občanská vybavenost, včetně řady praktických a dětských lékařů, škol a školek, restaurací a supermarketů. V okolí obce je také krásná příroda s přírodní rezervací Milovice nebo možnost sportovního vyžití ve známém parku Mirakulum. Jezdí zde Pražská integrovaná doprava, výborné vlakové spojení přímo do centra metropole na Masarykovo nádraží.

 

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží. K bytové jednotce náleží prostorný sklep v suterénu a dva balkóny. Byt má plastová okna, dveře s obložkovými zárubněmi, na podlaze je plovoucí podlaha, v ložnici jsou umístěny vestavné skříně. Chloubou jednotky je jistě její designové zpracování.

Dispozice bytu je 3+1 (původní 4+ 1), výměra 72,2 m2. Byt tvoří chodba, dále kuchyně se vstupem do obývacího pokoje, dva pokoje, velmi prostorná koupelna s vanou a umyvadlem, pračkou, s bidetem a WC. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, granitový dřez, mikrovlná trouba, pečící trouba, lednice). Internet a kabelová TV jsou zavedeny. Poplatky včetně energií pro trojčlennou rodinu činí cca 4000,- Kč měsíčně.

 

Milovice jsou ideálním řešením pro rodiny, které chtějí bydlet v klidné lokalitě blízko přírody, ale zároveň na dosah hlavního města. Přijďte se nezávazně podívat do prostorného bytu, do kterého se můžete ihned nastěhovat. Byt je bez nutností investic a prodává se vybavený tak jak vidíte na fotografiích.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák