Byt 1+kk, 19 m2, Praha - Žižkov

Adresa: Osiková 2539/5, Praha 3 – Žižkov

Cena: 3 280 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+kk v osobním vlastnictví, který se nachází v Praze 3, v ulici Osiková, na Žižkově. Parkování je možné přímo před domem. Zásadní předností tohoto bydlení je  docházková vzdálenost zastávky tramvaje i autobusu PID (3min.). V místě je kompletní občanská vybavenost, několik parků s dostatkem míst pro sportovní aktivity a pro chvíle relaxace. Prakticky za rohem je Kaufland nebo ulice Koněvova s řadou obchodů, restaurací a kaváren.

Další předností je jistě to, že byt není zatížený omezením vlastnických práv. Prodej, případně předání bytu lze proto uskutečnit ve velmi krátké době.

REZERVAČNÍ SMLOUVA KE STAŽENÍ ZDE

Bytová jednotka 1+kk o výměře 20,38 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu s výtahem. Součástí bytu je i sklípek v suterénu s výměrou 1.17 m2 (š 0,83 x d 1,41 m).

EVIDENČNÍ LIST KE STAŽENÍ ZDE

Dispozici tvoří vstupní chodba, obývací pokoj s místem pro kuchyni, dále koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. V bytě je na podlaze dlažba a parkety (dnes je na nich linoleum), okna jsou plastová. Byt je ve stavu před rekonstrukcí, v současné době je již prázdný a připravený pro nového majitele. Za úvahu stojí i možnost, a to zejména vzhledem k jeho umístění, využívat byt v budoucnu ke krátkodobému pronájmu.

PŮDORYS KE STAŽENÍ ZDE

Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do menšího bytu s velkým potenciálem. V inzerci najdete virtuální prohlídku, která Vám umožní prohlédnout si byt ihned z pohodlí domova. K dispozici je také video prohlídka, která znázorňuje mimo jiné i případné umístění nábytku.  Financování prostřednictvím hypotéky Vám rádi zajistíme. Byt tak bude ideální pro drobného investora nebo může zastávat funkci startovacího bytu pro mladý pár.

virtuální prohlídka & fotogalerie

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák