PROSTORNÝ BYT

Adresa: Armádní 539, Mladá, 289 24 Milovice

Cena: 2 810 000 Kč

Vážení zájemci, vítame Vás na speciálních stránkách bytu 2+kk, který se nabízí k prodeji. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží novostavby bytového domu z r. 2020. Přestože je v současné době byt pronajatý, lze ho zanedlouho užívat.

Obec Milovice je 35 km od Prahy a 22 km od Mladé Boleslavi. Nejen díky své poloze Milovice prošly v posledních letech významným rozvojem a zařadily se tak mezi žádané lokality převážně pro rodiny s dětmi. V obci je výborná občanská vybavenost, včetně řady praktických a dětských lékařů, škol a školek, restaurací a supermarketů. V okolí obce je krásná příroda s přírodní rezervací Milovice, park Mirakulum a spousty možností sportovního vyžití. Jezdí zde Pražská integrovaná doprava, výborné vlakové spojení přímo do centra metropole na Masarykovo nádraží.

PŘEDNĚ NEŽ SI BUDETE DOMLOUVAT SCHŮZKU, MRKNĚTE NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU [3D SCAN]

K bytové jednotce náleží prostorný sklep a balkón. Byt má plastová okna, dveře s obložkovými zárubněmi, vchodové dveře jsou bezpečností, na podlaze je plovoucí podlaha a keramická dlažba. Novostavba cihlového domu je třípodlažní a je podsklepená. Dům disponuje vlastní plynovou kotelnou a má výtah. Parkování je volné přímo před domem.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFORMACÍ

Dispozice bytu je 2+kk s výměrou 56,2 m2. Byt tvoří vstupní chodba, velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a se vstupem na balkon, dále pokoj, který slouží jako ložnice a koupelna se sprchovým koutem a WC. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, granitový dřez, pečící trouba, digestoř).

FINANCOVÁNÍ VÁM ZAJISTÍME

Milovice jsou ideálním řešením pro rodiny, které chtějí bydlet v klidné lokalitě blízko přírody, ale zároveň na dosah hlavního města. Přijďte se nezávazně podívat do prostorného bytu, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat. Byt je zcela bez investic. Zdarma zprostředkujeme financování nákupu prostřednictvím výhodné hypotéky.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák