Novostavba 4+KK, Milovice

Adresa: Milovice

Cena: 6.150.000,- Kč

Nízkoenergetický dům se nachází na pozemku o rozloze 506 m2 v obci Milovice, v okrese Nymburk, 30 km severovýchodně od hranice Prahy (vozem cca 30min. po D10 na metro Černý Most).

Dům je cihlový, dvoupodlažní, v přízemí disponuje obývacím pokojem se vstupem na terasu a zahradu, kuchyní s jídelním koutem, koupelnou se sprchou a toaletou. V přízemí je prostorná vstupní chodba, hala se schodištěm do patra a technická místnost. V prvním patře jsou tři prostorné pokoje, koupelna s vanou a toaletou. V současné době se realizují dokončovací práce, instalace podlah v dekoru světlého dubu, instalace vnitřních dveří a dokončují se koupelny. Celý dům je vymalovaný. Připravený k předání bude na konci října po kolaudaci. Terén kolem domu je vyrovnaný zeminou. Na pozemku je prostorná terasa, místo pro parking a přístupové chodníky. Čelní oplocení tvoří KB blok s pojezdovými vraty a brankou, zbylé strany jsou lemovány pletivem a podhrabovými deskami.

Dům je vystaven z cihel porotherm 300 mm + je zataplen polystyrenem 140mm, horizontální a šikmé stropní konstrukce jsou  izolovány izolační vatou 300mm. Stopy jsou panelové, základ betonový bez podsklepení. Podhledy jsou v patře sádrokartonové, v přízemí jsou štukové. Krov je dřevěný vazbový, taška antracit pálená. Dům je vytápěný kondenzačním kotlem se zásobníkem na teplou vodu. V přízemí je podlahové vytápění v patře jsou radiátory. Okna jsou izolační trojskla. Dům má energetickou náročnost “B”.

Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na veřejnou kanalizaci a plyn, dešťová voda je svedena do jímky pro zálivku. Na pozemku je mnoho prostoru pro vybudování bazénu nebo biotopního jezírka a relaxačních zón. Zahrada tak čeká na nápady nového majitele. Předností domu je dostupná a klidná lokalita.

Dopravu zajišťuje Pražská integrovaná doprava, výborné vlakové spojení přímo do centra metropole na Masarykovo nádraží. Obec má kompletní občanskou vybavenost, v okolí naleznete dostatek zeleně a sportovišť. Na dosah jsou zajímavé turistické cíle, cyklotrasy, turistické stezky. Vyhledávaný park Mirakulum je v docházkové vzdálenosti.

Jedná se u dům, který je již postavený, nikoliv o projekt. V současné době probíhají finální dokončovací práce a ke konci října bude připraven k předání. Hledáte-li  novostavbu rodinného domu v klidném prostředí se skvělou dostupností do Prahy nebo do Mladé Boleslavi, tak je dům určený právě Vám.

Níže naleznete fotografie aktuálního stavu a pro inspiraci vizualizace jednotlivých pokojů.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák