Rodinný domek 3+1 s menší zahrádkou

Adresa: Na Rybníčku 472/2, 250 01 Brandýs nad Labem

Cena: 5 255 000 Kč

5 960 000 Kč

nová cena

5 255 000 Kč

Vážení klienti, právě si prohlížíte webovou stránku nabídky rodinného domu ke koupi.  Domek se nachází na pozemku o rozloze 245 m2 v Brandýse nad Labem místní části Královice. Velkou výhodou je, že do Prahy je to odtud opravdu kousek. Na Černý Most dojedete autem po D10 zhruba za 10 minut. Na metro do Letňan nebo na Černý Most Vás doveze autobus městské hromadné dopravy. Do hlavního města je to sice nedaleko, ale v Brandýse se nachází veškerá občanská vybavenost, takže dojíždění není vždy nutné. Najdete tu školky, školy, střední školy, gymnázium a pedagogickou fakultu. Je tu také celá řada sportovišť, golfové hřiště i bazén.

Hned na první pohled vás určitě zaujme hlavně okolí domu. V jeho těsné blízkosti se  nachází malebný rybník a řekla Labe je vzdálená pouhých 200 metrů. U Labe najdete také cyklostezku a spoustu zákoutí vhodných k procházkám nebo ke koupání a rybolovu.

Cihlový dům je přízemní, řešený jako 3+1 a disponuje verandou, kuchyní s jídelním koutem se spíží, obývacím pokojem. Má další dva pokoje, koupelnu s vanou a toaletou. Má i menší sklípek v suterénu a vlastní studnu (vše uvnitř domu, vstup z technické místnosti). Na pozemku je samostatná garáž s vjezdem ze dvora, zděná kolna a zahradní altán. Již dříve došlo k instalaci nového rozvodu elektřiny, k betonáži podlah. Vzhledem k dispozici a technickému stavu je dům určený spíše k rekonstrukci, některé kouty domu jsou vlhké.  Za úvahu jistě stojí rozšíření obytné části o půdní prostor. Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na plyn a na veřejnou kanalizaci. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojler. Byť je pozemek menší, nalezne se zde jistě  místo i pro vybudování bazénu nebo biotopního jezírka.

Hledáte-li menší rodinný dům v obci s kompletní občanskou vybaveností a s dobrou dostupností do Prahy, neváhejte mě kontaktovat.

PŮDORYSY

PŮDORYSY KE STAŽENÍ ZDE

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák