Prodej domu 53 m², Mšeno

Adresa: ulice Karlova, Mšeno

Cena: 650 000 Kč

PROHLÍDKOVÝ DEN SE KONÁ 19.2.2021 OD 14:00 DO 16:00
(účast je nutné potvrdit telefonicky nebo e-mailem).

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům, který se nachází na pozemku o rozloze 137 m2 v centrální části obce Mšeno, 15 km severovýchodně od Mělníka a cca 25 km západně od Mladé Boleslavi, na okraji CHKO Kokořínsko. V obci je základní občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, učiliště, základní zdravotnické ordinace, služby, sportovní vyžití, doprava je zajištěna jak autobusovou, tak železniční dopravou.

Dům je zděný, přízemní se šikmou střechou. Střešní konstrukce je trámová, s eternitovou krytinou. Dispozici tvoří chodba, kuchyně, 2 pokoje, WC a koupelna. V současné době je elektřina odpojena, vytápění zajišťuje kotel na pevná paliva s ústředním topením, teplou vodu dodává bojler. Pozemek je oplocený, přístupová komunikace je zpevněná. Na zahradě jsou nálety, je zde umístěná zděná kolna se šikmou eternitovou střechou. Objekt je dlouhodobě neobydlený, je v havarijním stavu a vyžaduje rekonstrukci.

Nemovitost se prodává rámci insolvenčního řízení, po prodeji nebude zatížena žádnými závazky. Pro prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák