Rodinný dům 4+1, 139 m2, Mlékojedy

Adresa: Za Rybníkem 53, Mlékojedy, 277 11 Neratovice

Cena: ZRUŠENO

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o rozloze 414 m2 v menší vesnici Mlékojedy. Mlékojedy jsou součástí obce Neratovice, v okrese Mělník, severně od  Prahy (vozem cca 30min.  na metro Letňany).

 

Cihlový dům je přízemní, řešený jako 4+1 a disponuje verandou, kuchyní s jídelním koutem se spíží, obývacím pokojem. Má další dva pokoje, koupelnu s vanou a samostatnou toaletou. Na dům navazuje technická místnost  a sklad dřeva se samostatnými vstupy ze zahrady. Na pozemku je samostatná garáž s vjezdem z ulice a zděný zahradní altán, který je spíše určený k odstranění.

      

Zvláštní pozornost si zaslouží velmi prostorná obývací jídelna, která slouží zejména pro návštěvy a k posezení s přáteli. Místnost je propojená s domem a zároveň má samostatný vchod. U budoucího majitele jistě nalezne nespočet využití.

     

Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na plyn a na veřejnou tlakovou kanalizaci. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel umístěný v technické místnosti. Zahrada je udržovaná a osázená dřevinami. Byť je pozemek menší, nalezne se zde jistě  místo i pro vybudování bazénu nebo biotopního jezírka.

    

Obec leží na pravém břehu Labe asi 1 až 1,5 km na východ od centra Neratovic. Obě části města spojuje železniční most se stezkou pro pěší a cyklisty. V obci je pouze základní občanská vybavenost, mimo jiné školka a krámek se smíšeným zbožím, vše ostatní naleznete v Neratovicích nebo v Mělníku. V okolí naleznete dostatek zeleně, řeku Labe, známé koupaliště Mlékojedy, zajímavé turistické cíle, cyklotrasy a pěší stezky.

       

Dům je téměř bez investic (chybí jen finální fasádní stěrka a minimum drobností) a je chvályhodným příkladem toho, že i na venkově lze vybudovat bydlení s tradiční architekturou a přitom za jeho zdmi bydlet v souladu s nároky na současné bydlení. Hledáte-li  rodinný dům, který má duši, v klidném prostředí s dobrou dostupností do Prahy nebo na Mělník, neváhejte kontaktovat makléře.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák