Byt 3+1 (58 m2) v Poděbradech.

Adresa: Mánesova 685/17, Poděbrady II, Poděbrady

Cena: 4 205 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji byt o dispozici 3+1 s celkovou výměrou 57,77 m2 (vč. sklepní kóje 1,15 m2), který se nachází ve 3. patře panelového domu v ulici Mánesova, v lázeňském městě Poděbrady, okr. Nymburk. Společné prostory jsou čisté a udržované. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotečním úvěrem.

Ve městě je kompletní občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází základní škola, školka, supermarket, lékaři, lékárna, pošta, in-line stezky, cyklostezky, vlakové nádraží. V blízkém okolí naleznete kino, divadlo, koupaliště, sportoviště, golf a další. Parkování je volné přímo před vchodem. Praha – Černý Most (metro) je třicet minut autem po dálnici D11, vlakem přímým spojením jste v Praze za hodinu.

Byt tvoří kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pokoj, chodba s praktickou šatnou, koupelna a samostatné WC. Jednotka je určená spíše k renovaci, avšak je v dobrém stavu a okamžitě obyvatelná. Měsíční poplatky pro tříčlennou rodinu jsou cca 4 000 Kč (vč. fondu oprav 880 Kč) bez spotřeby elektřiny.

Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do bytu, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat. Předně před osobní návštěvou doporučuji shlédnout virtuální prohlídku.

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák