Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 68,8 m2, zasklená lodžie, komora

Adresa: Jílovská 423/39, Praha 4 – Lhotka

Cena: 5 960 000 Kč

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky nabídky bytu o velikosti 4+kk v osobním vlastnictví s celkovou výměrou 68,8 m2 – byt 60,9 m2, lodžie 6,7 m2, sklípek 1,2 m2.

Byt se nachází v 8. patře panelového bytového domu v ulici Jílovská v Praze ve Lhotce. 

Dominantou bytu je obývací pokoj se vstupem na lodžii, na který navazuje samostatná kuchyň. Dále má byt tři pokoje – dva se vstupem z předsíně a jeden se vstupem z kuchyně. Z předsíně se dále dostanete do koupelny se sprchovým koutem a samostatným WC. Velkou výhodou je zmíněná prostorná zasklená lodžie, která je orientovaná na jihovýchod. K bytu náleží vlastní komora umístěná na patře přímo naproti bytu.

 

Byt vyžaduje celkovou rekonstrukci. Kuchyňská linka, koupelna i WC jsou v původním stavu, stejně tak rozvody elektřiny. Jednotka se nabízí z velké části vyklizená, nic tak nebrání ihned zahájit úpravy.

 

Bytový dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí – zateplení, fasáda, zvonky, výtah, nová výmalba v společných prostor, zasklení lodžií.

 

V okolí je dostatek zeleně a mnoho relaxačních zón. Koupaliště je pár minut od bytu. Parkování je volné přímo před domem. V docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost. Přímo pár kroků od domu naleznete poštu, lékárnu, supermarket a restaurace a autobusovou zastávku Sídliště Novodvorská. Dvě minuty pěšky se nachází obchodní dům Novo Plaza. Na stanici metra Kačerov jste za deset minut jízdy autobusem, na stanici Smíchovské nádraží za 15 minut.

    

Tento byt je ideálním místem pro rodinu s dětmi, kteří hledají bydlení v klidném prostředí. Přijďte se podívat na Váš budoucí domov a neváhejte se spojit s realitním makléřem.

PŮDORYS (stahujte zde)

LIST VLASTNICTVÍ (stahujte zde)

VÝPOČTOVÝ LIST – VÝMĚRY (stahujte zde)

EVIDENČNÍ LIST – POPLATKY (stahujte zde)

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV

(stahujte zde)

WEB MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHY 4

(odkaz zde)

 

 

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák