Byt 2+KK na metru Ládví

Adresa: U Slovanky 1987, 182 00 Praha 8-Libeň

Cena: 4 480 000 Kč

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk v osobním vlastnictví, který se nachází v ulici U Slovanky,  v Praze 8. Parkování je možné přímo před domem na vyhrazeném parkovišti pro rezidenty (s platným parkovacím oprávněním). Zásadní předností bytové jednotky je  docházková vzdálenost stanice metra Ládví a zastávky tramvaje i autobusu PID. V místě je kompletní občanská vybavenost a dostatek míst pro chvíle relaxace (přírodní památka Okrouhlík, Ďáblický  háj, sportoviště, koupaliště, KD Ládví a mnoho dalšího).

Bytová jednotka, původně 1+kk, s celkovou podlahovou plochou o výměře 35,84 m2, se nachází ve třetím patře z celkových pěti podlaží cihlového domu bez výtahu. Dům má novou fasádu z roku 2018, v tomto období byly instalovány i nové vchodové dveře a plastová okna.

Dispozici tvoří prostorná chodba s vestavnou skříní, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V suterénu se nachází prostorná sklepní kóje. Na patře je možné využívat společnou lodžii. V bytě je dlažba a parkety, plastová okna se žaluziemi. Byt by jistě zasloužil renovaci kuchyně a parket. Nabízí se i případná změna dispozice (návrh je znázorněný ve videu a v půdorysných pláncích). Za úvahu pak stojí, a to zejména vzhledem k umístění v lokalitě, využívat byt v budoucnu ke krátkodobému pronájmu.

Sjednejte si nezávazně prohlídku a přijďte se podívat do menšího bytu s velkým potenciálem. V inzerci je umístěna virtuální prohlídka, která Vám umožní prohlédnout si byt ihned z pohodlí domova. K dispozici je také video prohlídka, která znázorňuje mimo jiné i případnou změnu dispozice.  Byt je v současné době prázdný a je možné ho okamžitě užívat. Financování prostřednictvím hypotéky Vám rádi zajistíme.

Video, 3D scan + fotogalerie

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák