Dům (80 m²), Praha 10 - Královice

Adresa: Nad Mlýnem 138, Praha – Královice, 104 00 Praha

Cena: 8 980 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o rozloze 331 m2, v městské části Praha – Královice, v ulici Nad mlýnem.

Cihlový dům je přízemní (je součástí dvojdomu, má vlastní číslo popisné a pozemek), řešený jako 4+kk a disponuje zádveřím, obývacím pokojem s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, dětského pokoje, pracovny a na terasu.  Má koupelnu s vanou a toaletou. Skládací schodiště, které zajišťuje vstup do prostorného půdního prostoru je umístěné v zádveří. Parkování je možné na pozemku za elektricky ovládanými vraty nebo volně před domem.

Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na veřejnou kanalizaci. Vytápění zajišťuje elektrický kotel a teplou vodu dodává bojler. Pozemek má sice menší výměru, ovšem naleznete zde jistě  místo i pro vybudování bazénu (jak je navrženo ve vizualizaci) nebo biotopního jezírka.

V okolí naleznete dostatek zeleně,  zajímavé turistické cíle, cyklotrasy a pěší stezky. Městská část Praha – Královice je dobře dopravně dostupná. Autobusová zastávka je vzdálená necelých 500 m od domu.

Dům je prakticky bez investic, v současné době je prázdný a připravený pro nové majitele. Je možné se do něj téměř okamžitě nastěhovat. Hledáte-li  rodinný dům pro bydlení  v klidném prostředí, s dobrou dostupností do centra Prahy, neváhejte kontaktovat makléře.

NEVEŘEJNÉ INFORMACE:

Dům prodává investor, který ho před časem koupil i s nájemníky. S nimi se po nějaké době dohodl na předání a dům připravil k prodeji. Došlo zejména k vyklizení nepotřebných věcí, k nátěru fasády, k různým drobným opravám. Opravené jsou vnitřní stěny a dům je vymalovaný. Dále je zde jedna technická závada, kdy je uvolněný závěs WC a v této oblasti jsou prasklé dvě dlaždice. Na funkčnost to ovšem nemá vliv. Pak jsou v jednom pokoji nevhodně osazené přechodové lišty, to je spíš kosmetická závada.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák