Prodej rekreační chaty 102 m2 v obci Klečetné, pozemek 1313 m2

Adresa: Oráčov – Klečetné 32

Cena: 3 860 000 Kč

PROHLÍDKOVÝ DEN SE KONÁ VE STŘEDU 24.07. V ČASE 16:00-18:00. KONKRÉTNÍ ČAS SI ZAREZERVUJTE.

Vážení zájemci, právě si prohlížíte webové stránky rekreační chaty, která se nachází na pozemku o rozloze 1313 m2 v obci Klečetné nedaleko Rakovníku. 

Obec Klečetné se nachází v katastrálním území Oráčov. Samotná obec je neprůjezdná a asfaltová komunikace zde končí. Trvale zde žije pár desítek obyvatel. Základní služby jako úřad, poštu, obchody, školku a zastávky autobusu a vlaku najdete ve 3km vzdáleném Oráčově. Obec se nachází na hranici lesa a přírodního parku Jesenicko, dále jí prochází značená cyklostezka. Lokalita je výborná pro volnočasové aktivity, jako jsou pěší turistika nebo projížďky na kole.

Do Rakovníku to máte kousek. Autem přijedete za 20 minut, případně přímou vlakovou linkou do Oráčova za 25 minut. Do Prahy na Pražský okruh se dostanete do 50 minut.

K chatě vede asfaltová komunikace. Posledních pár metrů je nezpevněná cesta a parkovat můžete přímo u pozemku. Objekt má celkem 2 nadzemní podlaží. V přízemí o ploše 51,4 m2 se nachází obývací pokoj s jídelnou, ze kterého vstoupíte na terasu. Dále také plnohodnotná kuchyně se spižírnou, koupelna a vstupní prostor se schodištěm. V patře o ploše 50,1 m2 naleznete tři prostorné pokoje, samostatné WC a balkon s výhledem na zahradu.

Nosná konstrukce je zděná s dřevěným trámovým stropem, střecha je sedlová s dřevěným krovem a s pláštěm z keramických tašek. Okna jsou převážně dřevěná. Příčky jsou v přízemí zděné, mezi pokoji v 2.NP jsou sádrokartonové. Celý objekt je zateplený izolantem o tl. 10 cm, střecha je zateplená minerální izolací. Do objektu je zavedena elektřina, voda je k dispozici z vlastní vrtané studny o hloubce 24m. Splašková odpadní voda je soustředěná do jímky o objemu 4m2. Vytápění zajišťují elektrické přímotopy umístěné v jednotlivých místnostech a krb v obývacím pokoji, dále pro ohřev teplé vody slouží elektrický zásobník teplé vody.

Nemovitost je výborném stavu a lze ji bez vyšších investic okamžitě využívat. Vhodnou investicí může být oprava zábradlí na balkonu, dále renovace dřevěného oplocení, případně výmalba s nátěry dle náročnosti nového majitele.

Zahrada nabízí dostatek soukromí pro odpočinek v letních měsících a víkendech, je ideální pro letní grilovaní, oslavy, nebo pro pěstování. Na zahradě směrem z obývacího pokoje je postaveno venkovní zastřešení. K objektu je dále přistavěná dílna se samostatným vnějším vstupem. Primárně k rekreaci slouží část zahrady se vstupem z obývacího pokoje, zbytek zahrady směrem k asfaltové komunikaci pokrývá vzrostlá zeleň.

Pokud váz zajímají další informace, případně si chcete sjednat prohlídku, neváhejte mě kontaktovat!

PŮDORYSY

LIST VLASTNICTVÍ (stahujte zde)

 

WEB OBCE (klikněte zde)

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák