Byt 5+kk 278 m², Praha 4 - Újezd u Průhonic

Adresa: ulice Na Křtině, Praha 4 – Újezd u Průhonic

Cena: 16 850 000 Kč

Prodej atypického bytu 5+kk, střešní zahrada, 2x parking
Nabízíme Vám atypický byt v osobním vlastnictví, který se nachází v ulici Na Křtině, v městské části Újezd u Průhonic – Kateřinky. Novostavba bytového domu čítá pouze dvanáct jednotek a nabízí tak obyvatelům vysoký komfort bydlení. Parkování je zajištěné v podzemní garáži. Společné prostory působí velmi čistě a vkusně.

Kateřinky tvoří severovýchodní část Prahy – Újezd. Kateřinky nejen své poloze, prošly v posledních letech významným rozvojem a zařadily se tak mezi žádané lokality, převážně pro rodiny s dětmi. V místě je kompletní občanská vybavenost a krásná příroda. Pár kroků od bytu se nachází Milíčovský les s rybníky, který je součástí přírodního parku Botič – Milíčov. Autobusem jste za 5min na stanici metra Háje. Výborné napojení je i do centra metropole vozem po D1.

Byt se nachází ve druhém a třetím patře, dispozice je 5+kk [142 m2], má dvě koupelny, samostatné WC, balkon, terasu, zahrádku, dvě parkovací místa v podzemní garáži a prostorný sklep. Celková výměra bytu je úctyhodných 278 m2. Byt tvoří vstupní hala se samostatným WC, dále kompletně vybavená kuchyně se vstupem do druhého patra, dva pokoje, velmi prostorná ložnice s vlastní koupelnou a balkonem [6 m2], koupelna s vanou a toaletou. Ve druhém patře bytu je prostorný pokoj, který je z velké části prosklený, má tři vchody na terasu [51 m2] se zahradou [79 m2] a vlastní kuchyňku. Byt má dřevěná okna a podlahy, dveře s obložkovými zárubněmi, v jednotlivých místnostech jsou umístěny vestavné skříně a nábytek. Na zahradě je zavlažovací systém. Chloubou jednotky je jistě její designové a kvalitní zpracování, které bezpochyby uspokojí i náročného zájemce. Internet a kabelová TV jsou zavedeny. Poplatky včetně energií činí cca 4000,- Kč měsíčně.

Kateřinky jsou ideálním řešením pro rodiny, které chtějí bydlet v klidné lokalitě blízko přírody, ale zároveň na dosah centra hlavního města. Přijďte se nezávazně podívat do prostorného bytu, do kterého se můžete zanedlouho nastěhovat.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák