Vícegenerační dům s jednotkami 2+1 a 3+kk

Adresa: Jíkev 159, okr. Nymburk

Cena: 4 860 000 Kč

Vážení zájemci na této webové stránce vám nabízíme ke koupi  vícegenerační rodinný dům (168 m2), který se nachází na pozemku o rozloze 257 m2 v obci Jíkev pár kilometrů severně od okresního města Nymburk. Dům se nachází ve velmi pěkné a klidné lokalitě obklopené zajímavými turistickými cíli jako je třeba zámek Loučeň nebo Křinec, působiště Bedřicha Smetany Jabkenice a mnoho další míst, které můžete objevovat v tomto malebném regionu.

Dispozice domu je řešena jakou dvougenerační a má dvě samostatné jednotky s vlastními vchody o velikosti 2+1 (86,6 m2) a 3+kk (81,25 m2). Napojen je na obecní vodovod, kanalizaci, vytápěný je kotlem na pevná paliva a ohřev vody zajišťuje bojler. Má menší zahrádku a dvorek.

V první jednotce naleznete obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelnou a spíží, koupelnu se sprchovým koutem a WC, předsíň, kotelnu pro obě jednotky a v patře velmi prostorný pokoj, který jde velmi jednoduše rozdělit na dva menší, plnohodnotné pokoje.

Druhá jednotka má obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyni, koupelnu se sprchovým koutem a WC a v patře dva pokoje s úložným prostorem.

Celý dům je po kompletní rekonstrukci, je obložený dřevěnými palubkami, v jednotkách jsou většinou dřevěné podlahy a stropy v prvním patře. Střecha je z dřevěného krovu a profilovaného plechu. Okna jsou plastová se žaluziemi. Dům je bez investic, není zatížen hypotékou ani jinými závazky a je možné ho téměř okamžitě užívat.

ENERGETICKÁ NÁROČNOST “B”

(PENB KE STAŽENÍ ZDE)

 

PŮDORYSY

(PDF KE STAŽENÍ ZDE)

 

JEDNOTKA 2+1

86,6 m2

JEDNOTKA 3+kk

81,25 m2

OBEC JÍKEV

(odkaz na web zde)

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

REZERVAČNÍ SMLOUVA

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

ROZESÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ

AML DOTAZNÍK

OBCHODNÍ PODMÍNKY RE/MAX

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák