Pronájem nového bytu 2+kk

Adresa: Husova 3326/1, 438 01 Žatec

Cena: 8 800 Kč/měsíc

Vážení zájemci, nabízíme Vám k pronájmu byt 2+kk o velikosti 37,9 m2 v nízkoenergetickém, cihlovém domě, ve druhém nadzemním podlaží. Jedná se o nedávno zkolaudovanou novostavbu. Máte tak jedinečnou možnost bydlet jako první v úplně novém bytě.

Byt se nabízí k pronájmu nezařízený. Jednotku tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatný pokoj, předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC. Koupelna je vybavená osvětlenou skřínkou, topným žebříkem, ve sprše je moderní termostatická baterie s dešťovou sprchovou hlavicí. Obývací pokoj je propojený s kuchyňským koutem, kde je instalovaná nová kuchyňská linka. V kuchyni je indukční varná deska, digestoř napojená do komína a pečící trouba. Okna mají termoizolační trojskla, v celém bytě je na podlaze praktická dlažba (v obytných místnostech je použitý dekor dřeva). Dveře mají moderní design, jsou vyrobené ze dřeva v kombinaci s mléčným sklem. V přízemí je k dispozici sklepní kóje. Parkování je volné před domem. Byt je nekuřácký a je určený maximálně pro dvě osoby.

Poplatky jsou ve výši 2 700,- Kč/měsíc. Majitel požaduje jistotu (kauci) ve výši 10 000,- Kč. Před započetím nájmu nájemce uhradí nájemné, poplatky, jistotu, provizi ve výši jednoho nájmu + DPH. Dále si nájemce na sebe převede elektřinu.

Byt se nachází v klidné lokalitě. V docházkové vzdálenosti je řada supermarketů, zastávka autobusu, škola, školka, poliklinika a nemocnice.

Pokud Vás nabídka zaujala, podívejte se na virtuální prohlídku. Máte tak možnost si byt prohlédnout z pohodlí domova. Pokud chcete vidět  byt osobně, kontaktujte makléře.

 

PŮDORYS BYTU 2+kk 37,9 m2

Co se platí před zahájením nájmu?

nájem 8 800 Kč

poplatky 2 700 Kč

vratná kauce 10 000 Kč

provize 10 648 Kč

CELKEM 32 148 Kč

Co se platí vždy k 25 dni v měsíci na měsíc následující?

nájem 8 800 Kč

poplatky 2 700 Kč

CELKEM 11 500 Kč

Majitel bytu by uvítal, kdyby vážný zájemce o pronájem byl tak ochotný a vyplnil níže umístěný dotazník.

Předem děkuji za Váš čas. Věřím, že jeho vyplnění Vám zabere jen pár minut.

DOTAZNÍK ZDE

NÁJEMNÍ SMLOUVA ZDE

 

fotogalerie a virtuální prohlídka

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák