Prodej domu 87 m2, zahrada 729 m2

Adresa: Hospozín 174, okr. Kladno

Cena: 3 650 000 Kč

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi rodinný dům, který se nachází na pozemku o rozloze 729 m2, v obci Hospozín, v okrese Kladno.

Cihlový dům je přízemní, řešený jako 2+1 s výměrou 85,7 m2, disponuje verandou, kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem, ložnicí, velmi prostornou koupelnou s vanou a toaletou. Na pozemku je zahradní altán s krbem a několik menších staveb určených spíše k demolici.

Vzhledem k uspořádaní jednotlivých místností stojí za úvahu úprava dispozice. Nabízí se i rozšíření obytné části o půdní prostor, který má využitelnou plochu téměř 70 m2. Do objektu je zavedena elektřina, obecní vodovod, dům je napojený na plyn a kanalizace je svedena do jímky. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojler. Pozemek je dostatečně prostorný a jistě se zde nalezne místo i pro vybudování garáže, případně bazénu nebo biotopového jezírka.

V obci je základní občanská vybavenost, školka, prodejna potravin, pošta a obecní úřad. Další občanskou vybavenost naleznete v blízkých Velvarech.

Dům je prázdný a je možné ho téměř okamžitě předat. Hledáte-li nové bydlení, kde si můžete upravit dispozici podle vlastních potřeb, neváhejte kontaktovat makléře.

PŮDORYS

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák