Prodej chalupy 426 m², Zdíkov

Adresa: Zdíkov – část obce Masákova Lhota

Cena: 4 980 000 CZK

Vítejte na stránce nabídky chalupy, která se nachází nedaleko lyžařského areálu Zadov na Šumavě, v obci Masákova Lhota. Chalupa disponuje pěti plně vybavenými apartmány pro ubytování hostů. Všechny apartmány mají koupelnu, kuchyňku a samostatný vchod. Celkem je zde 28 lůžek, díky prostorné dispozici lze kapacitu lůžek jednoduše rozšířit. 

Dům je podsklepen. Nachází se zde sklady, kotelna, dílna a spousty prostoru k vybudování wellness relaxační zóny, kolárny a lyžárny. V přízemí se dále nachází společenská místnost, kuchyně a koupelna. V prvním patře jsou prostorné apartmány o dispozici 2+1, 2+kk a 1+kk. Ve druhém patře je apartmán 5+kk se třemi ložnicemi a další apartmán 2+kk. Výměry v tabulkách jsou orientační. Chalupa je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění a dodávku teplé vody zajišťuje plynový kotel se zásobníkem plynu, chalupu lze vytápět i kotlem na pevná paliva. Téměř ve všech apartmánech jsou navíc k dispozici kamna – komíny jsou nově vyvložkovaný.  Roční náklady na plyn jsou cca 35tis. + 10tis na brikety.

Nemovitost je určená spíše k renovaci, přesto je plně funkční a schopná okamžitého provozu. Chalupa je postavena na pozemku o výměře 591 m2. Součástí je i stodola a zděný přístřešek. Zahrada nabízí dostatek prostoru pro posezení.

Velkou devizou je umístění chalupy v lokalitě. Lyžařské středisko Zadov se nachází 5 min. autem, do 15 min. jsou známá střediska jako je Kvilda nebo o něco dále Kašperské Hory. Kompletní občanská vybavenost je v nedalekém Vimperku. Chalupa se nabízí vybavená tak, jak vidíte na fotografiích nebo ve videu. Pokud hledáte místo pro relaxaci a zároveň investiční příležitost, tak je tato nabídka určena právě Vám.

Napište mi

Kontaktní údaje

© 2024 Jaroslav Dvořák